Pola Klasy S Live – spotkanie na żywo z ekspertami Syngenta

Już 10 czerwca o godzinie 19:00 Syngenta zaprasza wszystkich miłośników rolnictwa i sprawdzonych rozwiązań uprawowych na wyjątkowy webinar, który poprowadzi widzów przez pola pokazowe firmy. Wejdź, zarejestruj się na www.syngenta.pl/pola-klasy-s/webinar-pola-klasy-s-live i bądź z nami w środowy wieczór!

Relację z pól poprowadzą znani i lubiani eksperci firmy Syngenta, którzy na co dzień obserwują rozwój wegetacji na poletkach pokazowych. Następnie dzielą się swoimi rekomendacjami oraz wnioskami z obserwacji w ramach projektu Pola Klasy S online.

W trakcie spotkania zobaczycie Państwo, jak wyglądają uprawy pszenicy, jęczmienia, rzepaku i kukurydzy. Z bliska wspólnie przyjrzymy się poszczególnym odmianom w rożnych lokalizacjach. Szczegółowo omówione zostaną poszczególne, programy ochrony i obserwacje z badań.  W tym samym czasie eksperci Syngenta będą, za pośrednictwem dedykowanego czatu, odpowiadać na zadawane pytania. Dla aktywnych przygotowaliśmy też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Webinar Pola Klasy S Live to swoiste uwieńczenie projektu, który Syngenta rozpoczęła wiosną bieżącego roku. Dzięki temu, nawet w najtrudniejszych czasach, firma nieprzerwanie dzieli się wiedzą i zapewnia dostęp do swoich doświadczeń. Na dedykowanym kanale YouTube jest do tej pory łącznie 27 filmów, które byłyy wyświetlone ponad 30 000 razy. Każdy z nich powstał przy udziale kamer czy dronów oferujących wysoką jakość obrazu i dźwięku.

I to właśnie dzięki możliwościom, jakie dają najnowsze technologie, lustracja pól i obserwacja odmian upraw polowych jest możliwa bez wychodzenia z domu, i na niespotykaną wcześniej skalę. To kolejny, po wprowadzonych niedawno aplikacjach mojeINFOPOLE i NIEWYLEGAJ, znaczący krok firmy w kierunku nowoczesnego rolnictwa cyfrowego.

Relacja online będzie dostępna na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/pola-klasy-s/webinar-pola-klasy-s-live.

Do zobaczenia 10 czerwca (środa) o 19-tej.

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 9 =

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,900ObserwującyObserwuj
7,100SubskrybującySubskrybuj

Kredyty bez prowizji i z obniżoną marżą – wystartowała nowa kampania dla rolników

Już 20 września startuje kolejna kampania promocyjna. W ramach oferty Bank BNP Paribas proponuje nowym i obecnym Klientom prowadzącym działalność rolniczą, szereg usług finansowych...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE