Pola Klasy S Live startują już 10 czerwca o godz, 19:00!

Spotkania polowe Syngenty od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku, po raz pierwszy w ich 15-letniej historii, firma poprowadzi na żywo transmisję online z wydarzenia na swoich kanałach na Facebooku i YouTube.

Wirtualny spacer po siedmiu pokazowych polach jednocześnie

10 czerwca o godzinie 19:00 Syngenta zaprasza wszystkich miłośników rolnictwa i sprawdzonych rozwiązań uprawowych na wirtualny spacer po nie jednym, lecz aż siedmiu pokazowych polach jednocześnie. Dzięki możliwościom, jakie dają najnowsze technologie, lustracja pól, obserwacja kolekcji odmian upraw polowych czy wreszcie zapoznanie się z wynikami tegorocznych doświadczeń będą możliwe bez wychodzenia z domu i na niespotykaną wcześniej skalę. Relację z pól poprowadzą  eksperci firmy Syngenta, którzy na co dzień obserwują rozwój wegetacji na poletkach pokazowych i dzielą się swoimi rekomendacjami i wnioskami z obserwacji w ramach projektu Pola Klasy S online.

Pomidor Yoom najbardziej innowacyjnym produktem

„Pola Klasy S Live to swoiste ukoronowanie całego projektu, który rozpoczęliśmy wiosną tego roku. Dzięki temu, mimo panującej epidemii, nieprzerwanie dzielimy się wiedzą i zapewniamy naszym klientom dostęp do naszych doświadczeń. Nierzadko w deszczu lub śniegu, pokonując wiele kilometrów dziennie, nagraliśmy do tej pory 27 filmów, które łącznie zostały wyświetlone aż 30 000 razy” – mówi jeden z ekspertów Syngenty, Andrzej Bruderek.

Pola Klasy S Online to krok w kierunku rolnictwa cyfrowego

Pola Klasy S Online to kolejny, po wprowadzonych niedawno aplikacjach mojeINFOPOLE i NIEWYLEGAJ, krok firmy Syngenta w kierunku nowoczesnego rolnictwa cyfrowego. „Obecna sytuacja pokazuje, że dzięki współczesnej technologii możemy być razem i doradzać naszym klientom mimo dzielącej nas odległości. Jestem dumna, że Syngenta Polska jest liderem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie w naszym regionie” – dodaje Dyrektor Marketingu Cyfrowego, Dorota Mazurek.

Relacja online będzie dostępna na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/pola-klasy-s/webinar-pola-klasy-s-live.

Źródło: Syngenta

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 + dziewięć =

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
4,020ObserwującyObserwuj
6,420SubskrybującySubskrybuj

Kolejne pięć ognisk ASF

Potwierdzono pięć nowych ognisk afrykańskiego pomoru świń.  Obecnie na terenie kraju jest ich już trzydzieści. Ognisko ASF nr 2021/26 (ognisko pierwotne) wyznaczono 20.07.2021 r. w...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE