POLAGRA-PREMIERY – po raz kolejny pobudzi do rewolucji w branży rolniczej

Niespełna trzy miesiące dzielną nas od największego halowego wydarzenia w branży rolniczej – Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. Przedsięwzięcie odbywające się w cyklu dwuletnim wyróżnia biznesowy charakter, prezentacja prawdziwych premier na polskim rynku, a także niezwykle efektowna ekspozycja i rewelacyjna atmosfera. Wszystkie te elementy przyciągają dziesiątki tysięcy rolników z Polski i całej Europy.

 

\"rolnictwo\"

 

Przyszłoroczna odsłona czterodniowego rolniczego święta zaciekawi bogatą ofertą praktycznych maszyn, funkcjonalnego sprzętu i narzędzi rolniczych. W halach wystawowych zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania z zakresu uprawy i hodowli, a także szeroka oferta nawozów, środków do ochrony roślin, dodatków paszowych. Wśród wystawców znajdą się również firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt zootechniczny, weterynaryjny oraz artykuły związane z wyposażeniem maszyn rolniczych. W gronie wystawców znaleźć będzie można także  przedstawicieli wiodących wydawnictw na rynku rolniczym oraz najważniejszych związków i stowarzyszeń.

Najważniejsze to zaspokoić potrzeby

Szósta odsłona Targów POLAGRA-PREMIERY zaskoczy licznymi nowościami produktowymi,  zaspokoi ciekawość pasjonatów mocnych wrażeń emocjonujących się licznymi pokazami maszyn oraz zadowoli miłośników rolnictwa, dostarczając im niezapomnianych doznań. Główny cel Targów z pewnością zostanie osiągnięty. Targi utrzymają również wysoki odsetek osób decyzyjnych i specjalistów z branży rolniczej wśród gości.

Jak wyprzedzić konkurencję?

Targi POLAGRA-PREMIERY to nie tylko prezentacja najnowszych maszyn z całego świata. To przede wszystkim siła napędowa pobudzająca do rewolucji w polskim rolnictwie. Od lat bowiem zarówno wystawcy, jak i zwiedzający dają Targom bardzo wysokie noty. A wszystko, dzięki odpowiednio dopasowanej randze wydarzeń towarzyszących, które wyznaczają trendy w tej ważnej gałęzi gospodarki. – Wszystkie prowadzone działania promocyjno-sprzedażowe przez zespół POLAGRA-PREMIERY uwieńczone są sukcesem. Przyszłoroczna edycja Targów zapowiada się bardzo  okazale. Na pewno spełni pokładane w niej oczekiwania i jeszcze bardziej ugruntuje swoją pozycję wśród targów rolniczych na świecie – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Liczymy, że nasi wystawcy udowodnią, iż integracja poszczególnych procesów w działalności rolniczej może mieć pozytywny wpływ na koszty, jakość produktów i kwestie ekologiczne – pointuje Jakub Patelka.

Prawdziwa rewia NOWOŚCI

Uczestnicy Targów POLAGRA-PREMIERY będą mieć do czynienia z festiwalem NOWOŚCI. Świeży powiew zawita nie tylko wśród wystawców, ale i w bogatszym niż dwa lata temu programie wydarzeń towarzyszących. Dotychczasowa lista wystawców z branży rolniczej zostanie rozbudowana o kolejnych dobrze znanych w branży liderów oraz nowych dostawców. Tworząc potężny zapas międzynarodowych innowacji.  Sporym urozmaiceniem dla przedstawicieli branży rolniczej będą dwie niespotykane dotąd strefy – Serwisu Rolniczego oraz Precyzyjnego Rolnictwa. Pierwsza z przestrzeni to odpowiedź na potrzeby dealerów maszyn rolniczych, którzy myślą o unowocześnieniu swoich serwisów. Specjalnie dla nich zostanie stworzona przestrzeń pokazowa, gdzie będą mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi maszynami, narzędziami, materiałami eksploatacyjnymi, akcesoriami i produktami służącymi jako wyposażenie punktów serwisowych. Od profesjonalizmu pracowników serwisu maszyn rolniczych i fachowego  sprzętu zależy funkcjonowanie gospodarstwa rolnego. Strefa Serwisu Rolniczego to nie tylko prezentacja sprzętu, ale i możliwość uzyskania porad w zakresie elektromechaniki, diagnostyki, serwisu ogumienia czy sprzętu rolniczego.

Nowe technologie

Pionierskie znaczenie będzie mieć także Strefa Precyzyjnego Rolnictwa, której przyświeca idea prezentacji rozwiązań z zakresu nowych technologii – specjalistycznego oprogramowania, innowacyjnych akcesoriów czy nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które z jednej strony mają ułatwić pracę w gospodarstwie, z drugiej zaś uczynić ją bardziej precyzyjną i wydajniejszą. 

Cztery dni pełne wrażeń

By czas spędzony na Targach był wysokowydajny poszczególne dni zostały podzielone tematycznie.
21 stycznia odbędzie się Dzień AGROBIZNESMENA skierowany do dealerów sprzętu rolniczego, zarówno z Polski jak i całej Europy, zainteresowanych nawiązaniem kontaktów wśród polskich producentów, hurtowni, sklepów z asortymentem rolniczym. Tego dnia na Targach będzie można spotkać również przedstawicieli grup producenckich. Pierwszy dzień POLGRA-PREMIERY to doskonały czas na to, by przyjrzeć się ofercie, porównać portfolio różnych dostawców, porozmawiać z potencjalnymi kontrahentami, mediami czy przedstawicielami związków.

Drugiego dnia na Targi zapraszamy uczniów i studentów szkół wyższych o profilu rolniczym, mechatronicznym i zootechnicznym. Dzień MŁODEGO ROLNIKA upłynie pod hasłem szkoleń zawodowych, licznych prelekcjach i paneli dyskusyjnych nawiązujących do aktualnych problemów i potrzeb branży rolniczej. 

Dwa ostatnie dni targowe wypełnią atrakcje dla całych rodzin. Kobietom polecamy Strefę NOWOCZESNEJ GOSPODYNI , gdzie przy filiżance gorącego napoju będą mogły zasięgnąć porad na temat  makijażu, stylizacji ubioru i żywienia. Płeć piękna, która zawita na Targi będzie miała okazję przeżyć metamorfozę w zakresie makijażu i stylizacji. Program Targów urozmaici kiermasz przedmiotów artystycznych i produktów regionalnych oraz STREFA ZABAWY dla maluchów i starszaków. 

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Video thumbnail
Informator Agronomiczny: Wszystko o nawożeniu wiosennym
22:34
Video thumbnail
Jak poprawić tolerancję roślin na stres oksydacyjny?
05:03
Video thumbnail
Działania prewencyjne Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w 2020 roku
05:28
Video thumbnail
Wyzwania na rynku mięsa
01:14:08
Video thumbnail
Owoce, hit eksportowy?
01:26:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #5
59:34
Video thumbnail
Rolnictwo zrównoważone wpływa na ekonomikę gospodarstw
07:03
Video thumbnail
Nowości w odmianach kukurydzy od Syngenta
05:22
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #4
01:00:26
Video thumbnail
Zbiór kukurydzy na kiszonkę 2020
04:11
Video thumbnail
Uroczyste wręczenie "Znaku Bezpieczeństwa KRUS"
04:59
Video thumbnail
Wirtualne Dni Kukurydzy PROCAM
56:30
Video thumbnail
Podsumowanie Konkursu dla dzieci: Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!
03:14
Video thumbnail
Wirtualne Dni Warzyw PROCAM
01:00:03
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #3
01:02:05
Video thumbnail
Rekordowe plony pszenicy ozimej - Rekord Polski 2020
07:29
Video thumbnail
Ślimaki w uprawie rzepaku - wrześniowy PROCAM Alert Extra
01:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #2
44:53
Video thumbnail
Żniwa już za Wami? Pamiętajcie by dobrze zagospodarować słomę
05:00
Video thumbnail
PROCAM Cup - treningi 2020
02:12
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #1
50:56
Video thumbnail
dr Aleksandra Hadzik, prezes KRUS apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas żniw!
01:22
Video thumbnail
Jak rolnik powinien zabezpieczyć gospodarstwo by spać spokojnie?
03:23
Video thumbnail
Doglebowa czy nalistna? Ochrona herbicydowa rzepaku ozimego
14:54
Video thumbnail
KRUS zainaugurowała Strategię „Wizja Zero” w sektorze rolniczym w Polsce w 2020 r.
08:01
Video thumbnail
Ziemniaki pod najlepszą ochroną w PROCAM Alert
08:56
Video thumbnail
Ruszyła druga edycja konkursu filmowego dla młodzieży "Moja Wizja Zero"
02:04
Video thumbnail
Prof. Andrzej Kowalski przewodniczącym Kapituły Konkursu - Plebiscytu AgroWybór 2020
01:40
Video thumbnail
Zielony ład - szansa czy wyzwanie dla polskiego rolnictwa?
04:24
11,176FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
3,620ObserwującyObserwuj
5,410SubskrybującySubskrybuj

Nawet 100 tys. euro rocznie dla grup i organizacji producentów

15 kwietnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmowanie wniosków o wsparcie w ramach działania Tworzenie grup producentów i organizacji producentów finansowanego z PROW...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE