Policjanci odnaleźli skradziony ciągnik

Na terenie gminy Zambrów, na początku marca, został skradziony ciągnik wraz z osprzętem. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 110 tysięcy złotych. Zambrowscy kryminalni odzyskali skradziony ciągnik wraz z zamiatarką i zatrzymali do sprawy trzech podejrzanych.

Policjanci odnaleźli skradziony ciągnik
Policjanci odnaleźli skradziony ciągnik Fot.: KPP Zambrów

21 i 29 latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, natomiast drugi 21 latek – paserstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za paserstwo do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o kradzieży ciągnika wraz z zamiatarką wpłynęło do zambrowskiego komisariatu. Poszkodowany zgłosił, że do kradzieży doszło na placu budowy w gminie Zambrów, na początku marca. Straty oszacowano na łączną kwotę 110 tysięcy złotych.

Podejrzenia padły na dwóch mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego

Policjanci ustalili dane trzech podejrzanych o to przestępstwo. Okazało się, że to mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego. Jeszcze tego samego dnia, 21 i 29 latek zostali zatrzymani w swoich domach. Drugiego 21 latka policjanci zatrzymali na jego posesji, gdzie znajdowały się części skradzionego ciągnika.

Prawie 4 promile i ciągnik? To musiało się źle skończyć!

Dwóch podejrzanych w wieku 21 i 29 lat, już następnego dnia usłyszało zarzut kradzieży z włamaniem. Z kolei drugi 21 latek, usłyszał zarzut paserstwa w niedzielę.

Za kradzież z włamaniem Kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności, a za paserstwo do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zambrów

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 − 2 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
6,510SubskrybującySubskrybuj

ASF pustoszy małe hodowle

Afrykański Pomór Świń zaczął atakować małe gospodarstwa. W trzech nowo potwierdzonych ogniskach zutylizowano 64 świnie.  Główny Lekarz Weterynarii poinformował o stwierdzeniu 37-39 ogniska afrykańskiego pomoru...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE