Pożar ciągnika rolniczego z instalacją gazową

23 stycznia w miejscowości Ciemniewo doszło do pożaru ciągnika rolniczego wyposażonego w instalację propan-butan.

Pożar ciągnika rolniczego w Ciemniewie
Pożar ciągnika rolniczego w Ciemniewie Fot. KP PSP Ciechanów

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali pożar ciągnika rolniczego wyposażonego w instalację propan-butan znajdującego się na prywatnej posesji. W pobliżu znajdował się budynek inwentarski – istniało realne zagrożenie na rozprzestrzenienie się pożaru.  Działania  straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia  oraz podaniu jednego prądu piany na palący się obiekt, oraz drugiego prądu wody na zagrożony budynek inwentarski” – relacjonuje kpt. Damian Kołpaczyński z KP PSP w Ciechanowie.

Następnie strażacy schłodzili i po sprawdzeniu kamerą termowizyjną odłączyli dwie butle z gazem propan-butan znajdujące się w ciągniku rolniczym.  Budynek inwentarski został przewietrzony.  Na tym działania zakończono. W działaniach trwających 1h19min udział brały cztery zastępy straży pożarnej.

Opracował: kpt. Damian Kołpaczyński
Zdjęcie: KP PSP Ciechanów

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,944ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Kowalczyk: Zmiana zasad ustalania waloryzacji emerytur rolniczych jeszcze w tym roku

Zmiana zasad ustalania waloryzacji rolniczych świadczeń emerytalno-rentowych jest możliwa jeszcze w tym roku - poinformował resort rolnictwa. Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się do...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE