Advertisement

Pożar cysterny przewożącej paszę

W miejscowości Stasinów gm. Radzyń Podlaski (województwo lubelskie) zapaliła się cysterna przewożąca paszę dla zwierząt.

Pożar cysterny przewożącej paszę
Pożar cysterny przewożącej paszę

19 maja Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta PSP w Radzyniu Podlaskim otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Stasinów gm. Radzyń Podlaski pali się cysterna do przewozu produktów rolnych.

Niezwłocznie do działań zadysponowano dwa zastępy z Jednostki ratowniczo – gaśniczej w Radzyniu Podlaski. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali samochód ciężarowy przewożący paszę dla zwierząt stojący na jednym z pasów drogi. Tylna część naczepy objęta była pożarem. Kierowca samochodu znajdował się poza pojazdem.

Chciał ukraść ciągnik ale nie potrafił wyjechać z posesji

Działania zastępów JRG polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody na palącą się cysternę. Przy pomocy łopat odsunięto wysypaną z przepalonego zbiornika paszę w celu dogaszenia pożaru.

Tekst i zdjęcia: KP PSP Radzyń Podlaski

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 16 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy dot. konkurencji rynkowej i jakości żywności

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych oraz niektórych innych ustaw, przedłożony przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE