Pożar gospodarstwa na Zamojszczyźnie. Ogromne straty rolnika!

Ogromne straty poniósł rolnik z Kulikowa w gminie Sułów na Zamojszczyźnie. W wyniku pożaru stracił budynek gospodarczy, dwa motocykle oraz ciągnik rolniczy. Straty oszacowano na 55 tyś. złotych.

Pożar gospodarstwa na Zamojszczyźnie. Ogromne straty rolnika!

Strażakom udało się uratować drugi ciągnik

W nocy 31.01, w Kulikowie gm. Sułów strażacy zostali zadysponowani do pożaru drewnianego budynku gospodarczego. Po przybyciu na miejsce, ogniem objęty był cały budynek oraz ciągnik rolniczy zaparkowany przy budynku. W wyniku podjętej akcji gaśniczej udało się uratować drugi ciągnik rolniczy.

„Przypuszczamy, że prawdopodobną przyczyną tego pożaru w wyniku którego spaleniu uległ jeden ciągnik rolniczy oraz drewniany budynek w którym znajdowały się elektronarzędzia oraz dwa motocykle, było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oszacowane zostały na kwotę 55 tyś. zł – napisali w komunikacie druhowie z KM PSP w Zamościu.

W akcji trwającej niespełna 2 godz. zaangażowane były pojazdy pożarnicze w tym 2 z JRG Szczebrzeszyn, oraz OSP Sułów i OSP Źrebce.

Fot.: asp. sztab. Marek Kurdziel
Źródło: KM PSP Zamość

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dofinansowanie do wykorzystania biometanu. Kto skorzysta?

Do 25 lipca 2024 r. trwają konsultacje projektu programu priorytetowego „Poprawa bezpieczeństwa energetycznego poprzez wykorzystanie biometanu”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej planuje...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics