Pożar gospodarstwa na Zamojszczyźnie. Ogromne straty rolnika!

Ogromne straty poniósł rolnik z Kulikowa w gminie Sułów na Zamojszczyźnie. W wyniku pożaru stracił budynek gospodarczy, dwa motocykle oraz ciągnik rolniczy. Straty oszacowano na 55 tyś. złotych.

Pożar gospodarstwa na Zamojszczyźnie. Ogromne straty rolnika!

Strażakom udało się uratować drugi ciągnik

W nocy 31.01, w Kulikowie gm. Sułów strażacy zostali zadysponowani do pożaru drewnianego budynku gospodarczego. Po przybyciu na miejsce, ogniem objęty był cały budynek oraz ciągnik rolniczy zaparkowany przy budynku. W wyniku podjętej akcji gaśniczej udało się uratować drugi ciągnik rolniczy.

„Przypuszczamy, że prawdopodobną przyczyną tego pożaru w wyniku którego spaleniu uległ jeden ciągnik rolniczy oraz drewniany budynek w którym znajdowały się elektronarzędzia oraz dwa motocykle, było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oszacowane zostały na kwotę 55 tyś. zł – napisali w komunikacie druhowie z KM PSP w Zamościu.

W akcji trwającej niespełna 2 godz. zaangażowane były pojazdy pożarnicze w tym 2 z JRG Szczebrzeszyn, oraz OSP Sułów i OSP Źrebce.

Fot.: asp. sztab. Marek Kurdziel
Źródło: KM PSP Zamość

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PIORiN kontroluje przejścia graniczne z Ukrainą

Granica polsko-ukraińska jest równocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. W związku z natężonym ruchem granicznym towarów, w Oddziałach Granicznych na granicy z Ukrainą, zwiększono obsadę...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics