Wycinał drzewa jak swoje. Właściciel lasu ujął złodzieja na gorącym uczynku

Właściciel lasu ujął na gorącym uczynku 58-latka, który wycinał jego drzewo. Sprawca kradzieży oświadczył, że nie wiedział do kogo należy las dodając, że przyjechał tu na wycinkę, bo w jego lesie nie… ma drzew. Pokrzywdzony właściciel ocenił szkodę na 500 złotych. Postępowanie jest prowadzone przez parczewskich policjantów w kierunku wykroczenia.

Wycinał drzewa jak swoje. Właściciel lasu ujął złodzieja na gorącym uczynku

31 stycznia po południu policjanci z parczewskiej komendy zostali powiadomieni, że w miejscowości Puchowa Góra  właściciel lasu złapał na gorącym uczynku złodzieja wycinającego  jego drzewo. Mundurowi natychmiast pojechali na interwencję.
Jak ustalili mundurowi, 58-latek ciągnikiem rolniczym z przyczepką przyjechał do lasu, ściął kilka drzew, a wycięte spakował na przyczepę.

58-latek przyznał się do wycinki tłumacząc, że nie wiedział do kogo należy las. Jak wyznał, przyjechał tu na wycinkę, gdyż w jego lesie… nie ma drzew.Właściciel lasu ocenił szkodę na kwotę 500 zł. Postępowanie jest prowadzone przez parczewskich policjantów w  kierunku wykroczenia.

sierżant sztabowy Anna Borowik
Źródło i fot.: KPP parczew

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PIORiN kontroluje przejścia graniczne z Ukrainą

Granica polsko-ukraińska jest równocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. W związku z natężonym ruchem granicznym towarów, w Oddziałach Granicznych na granicy z Ukrainą, zwiększono obsadę...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics