Poznaj jagodę kamczacką – zaproszenie do odwiedzin na plantacji

27 plantacji w całej Polsce zaprasza by poznać i posmakować jej owoców. Zawsze w terminie jaki wyznacza wegetacja. Pierwsze plantacje otworzą swoje podwoje już 13-14 czerwca, a kolejne tydzień później 20-21. Każdorazowo w weekend, sobota i niedziela, w godzinach 10:00-17:00. Zapewniamy możliwość wejścia i zobaczenia jak wygląda plantacja, kupienia owoców i/lub przetworów oraz zebrania owoców samemu.

Fot.: polskiesuperowoce.pl

Zapraszamy by odpocząć i spróbować czegoś nowego 

Weekend to unikalna oferta degustacji i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dla rodziców to możliwość pokazania dzieciom jak uprawiane są te super owoce i jacy ciekawi ludzie się tym zajmują. Dla chętnych to możliwość spróbowania jak to jest zbierać owoce. Tej ciekawej i dobrze płatnej pracy będzie w całej Polsce, przez najbliższy kwartał, bardzo dużo. Zapraszamy na plantacje w całej Polsce!
– “Czerwiec na plantacjach jagody kamczackiej” to inicjatywa promująca mało jeszcze znany, lecz nietuzinkowy owoc. Właściwości zdrowotne jagody kamczackiej to jej niepodważalny atut. Dla mnie zadziwiające są również możliwości jakie daje w kuchni: zaczynając od dżemów i nalewek, kończąc na nieograniczonych wręcz możliwościach zastosowania w deserach. Polecam szczególnie sernik przełożony konfiturą z jagody – rekomenduje Jan Krzywda, jeden z współtwórców zaproszenia, Gospodarstwo rolne Mieczysław Krzywda, Michałów Drugi, gmina Opatówek, Wielkopolska.

Zapraszamy miłośników ciekawych smaków i zmęczonych pracą i nauką w domu

Szczególnie serdecznie rodziców poszukujących zdrowych produktów i pomysłów na to jak mogą one zafunkcjonować w codziennej diecie. To co produkujemy dla wielu może stać się symbolem zdrowego stylu życia.

Zaprasza: Lubelskie (9 plantacji), Łódzkie (3), Małopolska (2), Mazowieckie (4), Podlaskie i Warmia (3), Pomorskie (1), Świętokrzyskie (3), Wielkopolskie (2). W sumie 26 polskich plantacji jagody kamczackiej. 

Mapa Czerwca na plantacjach jagody kamczackiej

Na mapie poniżej, w porządku alfabetycznym: Białopole, Bożatki, Chrzanowo, Dąbrowa Białostocka, Dąbrowica, Dębowo, Izabelmont, Katarzynów, Koło, Krasnopol, Lublin, Michałów Drugi, Modliborzyce, Mokra Prawa, Muniakowice, Nowa Wieś, Opole Lubelskie, Palczew, Piłatka, Podlesie, Przegaliny Duże, Romanówka, Sobki, Sosnowica, Szarek, Szewna i Zaścianki.
Plantacje oznaczone okręgiem, np. Koło czy Nowa Wieś, zapraszają 13-14/06.
Pełne kółka oznaczają zaproszenie, np. Chrzanowo, na weekend 20-21/06.
mapa-jagoda-kamczacka_mapa_terminy finał 27.jpg
Zapraszamy smakoszy i zawodowców 
Naszą ofertę kierujemy do smakoszy, kucharzy, dietetyków, lekarzy, restauratorów i przetwórców. Wszystkich, którzy nie znają smaku jagody kamczackiej lub już słyszeli, że ma nuty smakowe wszystkich owoców jagodowych. Warto zobaczyć i spróbować.
Do zobaczenia na plantacji!

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × five =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,127ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

ASF: rekomendacje dla producentów świń z województwa łódzkiego

Na polecenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy Inspekcja Weterynaryjna podjęła w województwie łódzkim natychmiastowe działania. Działania w kierunku zwalczania...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE