Pracownik ukradł rolnikowi worki z kukurydzą

Policjanci z Makowa Mazowieckiego ustalili i zatrzymali mężczyznę, który ograbił swojego pracodawcę. 40-latek ukradł worki z kukurydzą przeznaczoną do wysiewu i sprzedał ją. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Pracownik ukradł rolnikowi worki z kukurydzą

„Mieszkaniec gminy Krasnosielc zgłosił kradzież 12 worków kukurydzy przeznaczonej do zasiewu. Ziarna kukurydzy przechowywał w niezamkniętym pomieszczeniu gospodarczym. Wartość skradzionej kukurydzy oszacował na ponad 4 tys. złotych. W przeciągu kilku godzin od zgłoszenia makowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się 40 – letni mieszkaniec gminy Krasnosielc. Jak się okazało mężczyzna pracował dorywczo u okradzionego rolnika” – relacjonuje podkom. Monika Winnik.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 40 – latek skradzioną kukurydzę sprzedał innemu rolnikowi. 12 worków z kukurydzą zostało odzyskane i wróciło do właściciela.

Złodziej drewna złapany dzięki fotopułapce

Mężczyzna odpowie za kradzież za którą grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot.: KPP Maków Mazowiecki

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Inflacja w Polsce. GUS podał najnowsze dane

Według wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego inflacja w Polsce w maju 2024 roku wyniosła 2,5%, Ekonomiści przewidywali, że wzrost cen przyspieszy do 2,8%...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics