Prezydent RP: polskie rolnictwo będzie znajdowało się w centrum mojego zainteresowania

Zapewniam o tym, że polskie rolnictwo i polska wieś przez następne pięć lat będą znajdowały się w centrum mojego zainteresowania, tak jak do tej pory – podkreślił dziś Prezydent RP Andrzej Duda, który uczestniczył w Posiedzeniu Rady Krajowej NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność.

W odbywającym się w siedzibie Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi spotkaniu uczestniczył również minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Andrzej Duda, prezydent RP

Prezydent podziękował rolnikom i mieszkańcom obszarów wiejskich za udzielone mu poparcie w wyborach na najwyższy urząd w państwie, które traktuje jako ogromne dla niego zobowiązanie do ciężkiej pracy, gdyż rolnictwo wymaga wszechstronnej opieki ze strony państwa polskiego.

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski podkreślił mądrość polskiej wsi, wyrażając jednocześnie przekonanie, że stery państwa znajdują się w dobrych rękach

Szef resortu rolnictwa zwrócił ponadto uwagę, że czas po wyborach będzie dobrym czasem na kontynuowanie przebudowy polskiego rolnictwa.

Źródło: MRiRW

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 − 2 =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,161ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Firma Bayer zaprezentowała w polu swoje innowacyjne technologie

Firma Bayer zaprezentowała innowacje produktowe rozwijane w ofercie dla rolnictwa w sezonie 2020-2021. Spotkanie w formule polowej odbyło się w Centrum Doradztwa Technicznego Bayer...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE