PUH „Chemirol” najlepszym polskim dystrybutorem rolnym

PUH „Chemirol” sp. z o.o., które od lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży rolnej, otrzymało prestiżowe wyróżnienie tygodnika „Wprost”. Spółka została uhonorowana tytułem Najlepszy Polski Dystrybutor 2022.

PUH „Chemirol” najlepszym polskim dystrybutorem rolnym

W trakcie wydarzenia, zorganizowanego 5 grudnia, kapituła doceniła firmy, które poprzez swoją działalność istotnie wpływają na dynamikę oraz innowacyjność sektora rolniczego w Polsce. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Chemirol” sp. z o.o. może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży rolnej. Każdego dnia doradcy klienta docierają do rolników w całej Polsce. Firma inwestuje w rozwój technologii upraw i innowacyjne rozwiązania z nowego segmentu mikrobiologii. Jej codzienne starania o zapewnienie rolnikom najlepszych rozwiązań zostały docenione i wyróżnione przez redakcję tygodnika Wprost, czego wyrazem jest uhonorowanie spółki tytułem Najlepszy Polski Dystrybutor.

Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się 5 grudnia w Warszawie. W imieniu Chemirolu nagrodę odebrał Hubert Kamola, Dyrektor Działu Nawozów. W podziękowaniu za tak prestiżowe wyróżnienie podkreślał rolę, jaką pełnić musi dystrybutor, aby dostosować się do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku rolnego.

Spółka Chemirol powstała z pasji do rolnictwa. Tworzy ją polski kapitał, zatrudnia ponad tysiąc osób, współpracuje z blisko półtysiącem kooperantów, jest wymiernym płatnikiem podatków w regionie, a przez charakter ogólnopolski wpływa kompleksowo na rozwój rolnictwa w kraju. Firma stawia sobie za cel zadowolenie klientów i długoterminową współpracę z nimi. Ważne jest dla nas z jednej strony, aby oferować optymalne portfolio produktów i utrzymywać wysoki poziom usług, a z drugiej – dbanie o ciągły rozwój umiejętności właściwej diagnozy i doradztwa w zakresie tego, w jaki sposób podnosić efektywność produkcji rolnej w warunkach zmian w klimacie i dynamiki na rynkach skupu – mówił reprezentant spółki Chemirol.

Warto zwrócić również uwagę na dynamiczny rozwój PUH „Chemirol” sp. z o.o. W swoim portfolio firma posiada zarówno sprawdzone rozwiązania z zakresu ochrony roślin, jak i nowoczesne technologie nawożenia dolistnego i biostymulacji, szeroką paletę odmian zbóż, rzepaku i kukurydzy, a także pełną ofertę nawozów wapniowych i mineralnych.

PUH „Chemirol” najlepszym polskim dystrybutorem rolnym

Przedsiębiorstwo z Mogilna, będące filarem Grupy Chemirol, działa w coraz szerszym otoczeniu biznesowym i w związku z tym wyznacza sobie komplementarne cele strategiczne – z jednej strony aktywną ekspansję na rynkach zagranicznych w Europie Środkowo -Wschodniej, z drugiej – zwiększenie efektywności sprzedaży na rynku rodzimym. Ponadto Chemirol inwestuje w rozwiązania innowacyjne, które powstają na bazie wiedzy i doświadczeń własnych zespołów badawczych. Jej portfolio jest nieustannie rozwijane i wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym partnerom biznesowym.

Źródło i fot.: Chemirol

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kalkulator płatności dla gospodarstwa. Sprawdź ile pieniędzy dostaniesz?

15 marca br. ruszył nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych w ramach kolejnej kampanii. Według danych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na dzień 10 czerwca br....
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics