PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskich rolników

10 lutego b.r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „ROLNIK – FARMER ROKU”. Drugi rok z rzędu firmie PUH „Chemirol” sp. z o.o. przypadł zaszczyt bycia głównym partnerem tego wydarzenia. Ideą konkursu jest promowanie nowoczesnego rolnictwa. Tym razem kapituła konkursu nagrodziła 10 laureatów w różnych kategoriach.

PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskie rolnictwo
PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskie rolnictwo

W ubiegły piątek w Warszawie odbyła się uroczysta gala z udziałem przedstawicieli gospodarstw, których członkowie kapituły konkursu wyłonili spośród 342 zgłoszeń. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy kapituła konkursu zakwalifikowała do finału 25 rolniczek i rolników.

Wybrano 10 laureatów

Gospodarstwa rolne były wizytowane przez członków kapituły, która wyłoniła 10 laureatów w kategoriach: gospodarstwa ekologiczne – produkcja roślinna, gospodarstwa o alternatywnych źródłach dochodu, produkcja roślinna, produkcja zwierzęca – bydło mleczne, produkcja zwierzęca – bydło mleczne i opasowe, gospodarstwa ekologiczne – produkcja zwierzęca, działy specjalne produkcji rolnej, gospodarstwa o działalności wielokierunkowej, produkcja zwierzęca – konie, produkcja zwierzęca – trzoda chlewna.
Konkurs objęty był patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz JM Rektora Politechniki Bydgoskiej im. J.J. Śniadeckich.

PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskie rolnictwo
PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskie rolnictwo

Główny partner wydarzenia – PUH „Chemirol” sp. z o.o.

Kolejny rok z rzędu zaszczyt bycia głównym partnerem wydarzenia przypadł firmie PUH „Chemirol” sp. z o.o. W imieniu spółki przemawiała dr Alicja Malewicz-Pełczyńska, która podczas swojego wystąpienia w pierwszej kolejności podziękowała rolniczkom i rolnikom za wkład i ogrom pracy włożony w rozwój polskiego rolnictwa. – Dzięki Państwa zaangażowaniu i otwartości na nowe technologie w prowadzeniu gospodarstwa możemy cieszyć się bezpieczeństwem żywnościowym. Zasłużyli Państwo na wielkie brawa oraz szacunek, ponieważ mimo ciężkich warunków sprostali Państwo wymaganiom stawianym przez rzeczywistość. Z tego miejsca, w imieniu Chemirolu, dziękuję za ciężką, codzienną pracę. Życzę, aby każdy dzień przynosił zadowolenie i obfite plony – powiedziała dr Alicja Malewicz-Pełczyńska.

PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskie rolnictwo
PUH „Chemirol” sp. z o.o. wspiera polskie rolnictwo

Prezentacja dr inż. Marka Reicha

Podczas gali goście wysłuchali także prezentacji dr inż. Marka Reicha na temat produktu BlueN®. Przedstawił on korzyści wynikające ze stosowania Methylobacterium symbioticum SB0023/3 T, które są poparte ogólnopolskimi doświadczeniami prowadzonymi przez uniwersytety i jednostki badawcze. Nadmienił również o rekordowych plonach, jakie uzyskali Klienci firmy uczestnicząc w autorskim programie Idę po Rekord Objęcie patronatem tak ważnego wydarzenia jak Konkursu „ROLNIK – FARMER ROKU” jest elementem strategii PUH „Chemirol” sp. z o.o., która od 30 lat aktywnie działa w obszarach badań, rozwoju i innowacji. Spółka stawia na pierwszym miejscu polskiego rolnika i jego potrzeby. Każdego dnia dąży do bycia partnerem i doradcą w podejmowaniu, czasem niełatwych decyzji, dotyczących funkcjonowania gospodarstwa.

PUH „Chemirol” najlepszym polskim dystrybutorem rolnym

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polacy uznają pszczoły za zwierzęta wymagające największej ochrony

Z najnowszego badania opinii publicznej wynika, że ponad 69 proc. respondentów uznaje pszczoły za zwierzęta wymagające największej ochrony w Polsce, a niemal trzy czwarte...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics