Rozpoczęto konsultacje społeczne dla Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2021-2027

Od dziś do 15 lutego 2021 roku można zgłaszać swoje uwagi do projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej. Zgłoszone uwagi pomogą w wypracowaniu rozwiązań, które będą szansą dla Polski w kształtowaniu przyszłych instrumentów interwencji.

Do 15 lutego 2021 roku w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi potrwa I etap konsultacji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Jak zgłosić uwagi?

Wszyscy zainteresowani mają możliwość zapoznania się z projektem PS dla WPR i zgłoszenia swojego stanowiska poprzez specjalny formularz. Dokumenty te dostępne są na stronie: www.gov.pl/web/wprpo2020/konsultacje-spoleczne-planu-strategicznego-dla-wpr.

Cel konsultacji projektu PS dla WPR

Propozycje rozwiązań przedstawione w projekcie Planu Strategicznego dla WPR zostały wypracowane w trakcie prac zespołów skupiających środowiska eksperckie, zaangażowane do oceny stanu oraz zidentyfikowania najistotniejszych potrzeb i wypracowania sposobu ich realizacji.

Zgłoszone uwagi ułatwią dostosowywanie ich do krajowych uwarunkowań, przy jednoczesnym kształtowaniu zasad i warunków dostępu do wsparcia.

Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

cztery × dwa =

Advertisement

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Nowe modele DEUTZ-FAHR Serii 6 TTV w klasie mocy 190-230KM

Cztery nowe modele: 6190 TTV, 6210 TTV, 6230 TTV oraz 6230 TTV HD dołączają do gamy modeli serii 6 TTV marki DEUTZ-FAHR. Nowa generacja...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE