Ruszył polskiebazarek.pl – bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży produktów

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek pl.

Bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży i promocji produktów

Platforma ogłoszeniowa polskiebazarek.pl pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Można na niej bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży i promocji swoich produktów. Szczególnie wartym podkreślenia jest fakt, że dzięki takiemu działaniu konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik – nie ma marży pobieranej przez pośredników.

Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów. Jest realizacją polityki rozwoju rynków rolnych i promocji bezpośredniego dostępu do żywności wysokiej jakości.

Jakich zmian potrzebuje europejskie rolnictwo?

Obecnie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi promuje polskiebazarek.pl w radiu i telewizji. W celu jak najszerszego dotarcia, zarówno do producentów, jak i konsumentów został przygotowany również plakat promocyjny.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zachęca do aktywnego włączenia się w kampanię promocyjną i jak najszersze informowanie o ww. inicjatywie. Z całą pewnością będzie to działanie z korzyścią dla lokalnych producentów rolnych, jak i konsumentów, czyli nas wszystkich.

Źródło: MRIRW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here