Śmiertelny wypadek przy wycince drzew

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Pawłówka. Podczas prac związanych z wycinką, 40-latka przygniotło drzewo. Pomimo podjętych czynności ratowniczych, na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek przy wycince drzew
Śmiertelny wypadek przy wycince drzew

28. lipca przed południem dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pawłówka (gmina Rachanie), w lesie miał miejsce nieszczęśliwy wypadek. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Bełżec, podczas wykonywania prac związanych z wycinką, został przygnieciony przez drzewo. Pomimo podjętych czynności ratunkowych przez świadka zdarzenia oraz przybyłe służby, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 40-latek poniósł śmierć na miejscu” – relacjonuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z komisariatu w Lublinie.

Upadek z 4 metrów! Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie

O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuraturę. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy podczas prac związanych z wycinką drzew.

Źródło i fot.: Policja Lubelska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,943ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Kowalczyk: Zmiana zasad ustalania waloryzacji emerytur rolniczych jeszcze w tym roku

Zmiana zasad ustalania waloryzacji rolniczych świadczeń emerytalno-rentowych jest możliwa jeszcze w tym roku - poinformował resort rolnictwa. Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się do...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE