Spłonął cały sprzęt, pasza i budynki – gospodarze proszą o pomoc!

Prasa belująca, kombajn zbożowy, owijarka, opryskiwacz, siewnik zbożowy, wszelkiego typu elektronarzędzia, sprężarka i pasza dla zwierząt gospodarskich spłonęły w pożarze w miejscowości Modrzew gm. Zbuczyn.

Doszczętnie spalił się budynek gospodarczy wraz z całą zawartością. Budynek nie nadaje się do użytkowania, przeznaczony zostanie do rozbiórki.

Dzieci poszkodowanych rolników apelują o pomoc za pośrednictwem mediów oraz https://zrzutka.pl/tadzhr

“Błagamy o pomoc dla ludzi, którzy całe życie ciężko i uczciwie pracowali jako rolnicy. Potrzebne są zarówno pieniądze na zakup sprzętu jak przede wszystkim: pasza dla zwierząt gospodarczych, narzędzia i elektronarzędzia. W przypadku osób, które mają życzenie wspomóc naszych rodziców w formie materialnej przekazuje numery telefonów do kontaktu: Beata 506-230-305, Marek 690-322-890″ – proszą zrozpaczone dzieci.

Odpoczywajmy na wsi! Apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Jeżeli jesteście chętni wspomóc Państwa Beatę i Marka Rzążewskich, którym pożar odebrał część dorobku życia, a którzy tak jak Wy żyją rolnictwem możecie wpłacić dowolną sumę poprzez portal: https://zrzutka.pl/tadzhr

Do końca zbiórki pozostało 25 dni. Cel to zebranie 150 tys. zł.

Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + sixteen =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,161ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Komunikat fitosanitarny PROCAM

Doradcy PROCAM przygotowali kolejny komunikat fitosanitarny. Wynika z niego, że na obszarze całego kraju występuje średnie porażenie roślin uprawnych przez patogeny, jak i średnie...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE