\”Sposób na sukces\” – konkurs na najlepsze przedsięwzięcia na wsi

Centrum Doradztwa Rolniczego organizuje XIV już edycję konkursu ,,Sposób na sukces’’ na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich.

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, tworzysz nowe miejsca pracy dla mieszkańców wsi, realizujesz ciekawe pomysły na rzecz lokalnych społeczności wiejskich, w tym także w ramach Lokalnej Grupy Działania lub wykorzystujesz w prowadzonej działalności odnawialne źródła energii weź udział  w ogólnopolskim konkursie Sposób na Sukces.

 

\"\"

 

Do konkursu mogą być zgłaszane przedsięwzięcia realizowane przez osoby fizyczne i prawne, tj. przedsiębiorców, spółki prawa handlowego, jednostki samorządu terytorialnego: gminne, w tym z miast do 20 tys. mieszkańców oraz powiatowe – wyłącznie w zakresie związanym ze wspieraniem rozwoju przedsiębiorczości; organizacje społeczno-zawodowe i branżowe rolników, organizacje pozarządowe i inne.

Nagrody będą przyznawane w pięciu kategoriach: indywidualnej, rodzinnej, zespołowej, inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych i po raz pierwszy –  w kategorii przedsięwzięć zrealizowanych przez kobiety.

Warunkiem udziału w konkursie jest lokalizacja przedsięwzięcia w miejscowości liczącej nie więcej niż 20 tys. mieszkańców. W XIV edycji konkursu oceniane będą inicjatywy zrealizowane w 2012 r. i pierwszej połowie 2013 r.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października 2013 r. na adres:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
ul. Pszczelińska 99,
05-840 Brwinów
z dopiskiem Sposób na Sukces.

 

Czytaj także:
Znamy laureatów etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Pracujesz w rolnictwie, więc te zasady musisz znać!
Rząd pomoże poszkodowanym rolnikom


Źródło: Centrum Doradztwa Rolniczego,
Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here