Straszny wypadek na Lubelszczyźnie. Siewnik przygniótł mężczyznę do ciągnika

Tegoroczne lato zbiera smutne żniwo wśród rolników. Nie ma dnia, żebyśmy nie informowali o nieszczęśliwych zdarzeniach podczas prac polowych. Kolejny wypadek miał miejsce w sobotę w gminie Fajsławice (woj. lubelskie). 27-letni rolnik uległ poważnym obrażeniom, przygotowując do pracy agregat siewny. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

wypadek, wypadek na wsi, siewnik, rolnik, ciągnik, wypadek ciągnika,

Kolejny wypadek na wsi

W minioną sobotę po południu dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony o wypadku przy pracach polowych, któremu uległ 27 – letni mieszkaniec Siedlisk Pierwszych (gm. Fajsławice).

Podczas podczepiania agregatu uprawowo-siewnego do traktoru został przygnieciony do ciągnika. Na ratunek przybiegł jego brat, który usłyszał wołanie o pomoc.

– Mężczyzna spowodował opuszczenie maszyny i uwolnienie mężczyzny. Poszkodowany śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala – wyjaśnia policja.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują przede wszystkim o rozsądek przy pracach polowych szczególnie podczas  korzystania z maszyn rolniczych.

Redakcja AgroNews, na podst. i fot. Policja Lubelska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Copa-Cogeca: niezbędne są zmiany w strategii „Od pola do stołu”

Zdaniem rolników obecna dramatyczna sytuacja rynkowa związana z wojną na Ukrainie wymaga od Komisji Europejskiej ponownego przemyślenia priorytetów przyszłej Wspólnej Polityki Rolnej. Niezbędne są...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE