Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych w całej Polsce!

Tradycyjnie w czerwcu Syngenta zaprasza na swoje poletka pokazowe w ramach cyklu Pola Klasy S. Zaplanowanych jest 7 spotkań polowych w różnych regionach kraju. Będzie to doskonała okazja do obejrzenia na żywo kolekcji odmian pszenicy, rzepaku, hybrydowego jęczmienia ozimego i kukurydzy oraz efektów działania najnowszych technologii Syngenty zastosowanych na polach. Nie zabraknie również okazji do wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń z ekspertami firmy oraz innymi rolnikami.

Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych w całej Polsce!
Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych w całej Polsce!

Pola Klasy S to ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. Podobnie jak w roku 2021, również w tym roku firma zaprasza na spotkania w 7 różnych lokalizacjach:

  • 7 czerwca – Ulhówek, woj. lubelskie
  • 9 czerwca – Kostrogaj, woj. mazowieckie
  • 14 czerwca – Polwica, woj. dolnośląskie
  • 21 czerwca – Szelejewo, woj. wielkopolskie
  • 23 czerwca – Łęczyna, woj. zachodniopomorskie
  • 28 czerwca – Rogóźno, woj. kujawsko-pomorskie
  • 30 czerwca – Bajdyty, woj. warmińsko-mazurskie

Czego można spodziewać się na spotkaniach Pola Klasy S w tym roku?

W tym roku eksperci firmy poświęcą szczególną uwagę programom zwalczania chorób i regulacji wzrostu. Zaprezentują nowy fungicyd do ochrony rzepaku – Treso® oraz pierwszy biostymulator Syngenty – Quantis™. W Ulhówku, Kostrogaju, Polwicy i Rogóźnie pod lupę wezmą również ochronę herbicydową kukurydzy. Nie zabraknie tematu rolnictwa cyfrowego i tego jak zarządzać gospodarstwem z telefonu (myFIELD i CropWise); pojawi się też możliwość konsultacji z firmą Solar Spot na temat zastosowań alternatywnych źródeł energii w gospodarstwie. W Rogóźnie, Łęczynie i Kostrogaju będzie również okazja do zapoznania się z programami nawożenia firmy YARA. We wszystkich lokalizacjach będzie można przekonać się, jak wybór rozpylaczy wpływa na efektywność zabiegu z użyciem środków ochrony roślin, a także zapoznać z nowym systemem do napełniania opryskiwaczy, easyconnect.

Udział w spotkaniach polowych wymaga rejestracji na stronie www.polaklasys.pl , na której można też znaleźć szczegółowy program  i więcej informacji na temat konkretnych lokalizacji Pól Klasy S. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 9:00.

Źródło: Syngenta Polska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rolnik zginął pod ładowarką przegubową

Sądeccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze gminnej w miejscowości Tęgoborze w Małopolsce. 47-letni mieszkaniec...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,940ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE