Advertisement

Szybka akcja policjantów. Ugasili płonący ciągnik, nie dopuścili do pożaru

Policjanci pomogli rolnikowi, którego ciągnik stanął w płomieniach. Ugasili pożar zanim na miejsce dotarła straż pożarna.

policja, sokółka, Karpowicze, ciągniuk, wypadek ciągnika, pożar, pożar ciągnika

W miejscowości Karpowicze (woj. podlaskie) na jednej z posesji płonął ciągnik rolniczy. Już po kilku minutach na miejsce zdarzenia przybyła dzielnicowa wraz z funkcjonariuszem ogniwa patrolowo–interwencyjnego.

Policjanci zobaczyli, jak właściciel próbuje bezsktutecznie ugasić płonącą kabinę ciągnika. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania.

– Korzystając z gaśnic będących na wyposażeniu radiowozu ugasili ogień, który zagrażał znajdującym się obok stogom siana i budynkom – wyjaśnia policja z Sokółki.

Na miejsce dotarli również strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Suchowoli, którzy wspólnie z mundurowymi zabezpieczyli miejsce po ugaszeniu pożaru.

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, a dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

Redakcja AgroNews, fot. i na podst. KPP Sokółka

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

jeden + 6 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,878ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

Prezydent podpisał ustawę ułatwiającą rolnikom sprzedaż własnych produktów

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę dotyczącą rolniczego handlu detalicznego. Ustawa ma ułatwiać rolnikom sprzedaż własnych produktów oraz podwyższać kwoty przychodów zwolnionych z podatku dochodowego...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE