Targi AgroTech odwołane!

Ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa odwołane zostały 26. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Impreza miał się odbyć w dniach 13-15 marca. – Aż do dzisiaj walczyliśmy o to, by wystawa się odbyła – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Jeszcze w piątek 6 marca organizatorzy Targów zapewniali, że impreza się odbędzie. Jednak w weekend sytuacja uległa zmianie, bo korona wirus zaczął rozprzestrzeniać się w Polsce.

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, wystawców, zwiedzających pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, po konsultacji z wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem oraz prezydentem Kielc Bogdanem Wentą podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu targów AGROTECH oraz Las–Expo – poinformował Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Aż do dzisiaj walczyliśmy o to, by wystawa się odbyła – dodał.

AGROTECH w Targach Kielce to największa w Polsce wystawa techniki rolniczej, organizowana w halach wystawienniczych. W zeszłym roku hale odwiedziło ponad 75 tysięcy zainteresowanych. Wydarzenie zgromadziło aż 750 wystawców z 21 krajów.

Kamila Szałaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here