Targi Pracy SGGW powracają

Tragi Pracy SGGW powracają po trzech latach przerwy. Już 8 marca na Hali Sportowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędzie się XII edycja wydarzenia. Każdy, kto chce znaleźć wymarzoną pracę i rozwijać się zawodowo, znajdzie tam coś dla siebie.

Targi Pracy SGGW powracają

Tego dnia studenci będą mieli szansę na zapoznanie się z setkami ofert pracy, praktyk oraz staży przygotowanymi przez wystawców z wielu branż. To wyjątkowa okazja na zaznajomienie się z wymaganiami rekrutacyjnymi poszczególnych firm, uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i bezpośrednie spotkanie z potencjalnymi pracodawcami.

Uczestnicy targów będą mieli również możliwość wzięcia udziału w licznych panelach tematycznych oraz warsztatach doskonalących umiejętności, które są obecnie pożądane na rynku pracy.

Wydarzenie rozpocznie się 8 marca o godz. 9:00 i potrwa do godz. 15:00. Odbędzie się w Obiektach Sportowych SGGW, Budynku 26 (ul. Ciszewskiego 10, 02-786 Warszawa).

XII edycja Targów Pracy SGGW została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Warszawa Rafała Trzaskowskiego, a także Honorowym Patronatem JM Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prof. dr hab. Michała Zasady oraz Honorowym Patronatem Forum Uczelni Technicznych.

Więcej informacji o targach znaleźć można https://www.facebook.com/TargiPracySGGW1

AM/Redakcja AgroNews

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Policjanci pomogli rannemu łabędziowi

Krótki pościg, schwytanie, udzielenie pomocy i opatrzenie rany, a następnie przewiezienie radiowozem do lecznicy – tak wyglądała nocna interwencja piaseckich policjantów, którzy pomogli rannemu...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics