Toyota uderzyła w ciągnik koszący pobocze

Na wysokości Gołębia, na drodze W 801 z Puław do Dęblina doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca toyotą uderzyła w ciągnik koszący pobocze. W nią z kolei uderzyło jadące za nią volvo.

Toyota uderzyła w ciągnik koszący pobocze
Toyota uderzyła w ciągnik koszący pobocze

Kierująca toyotą kobieta uderzyła w prawidłowo oznakowany ciągnik wykonujący prace przy koszeniu pobocza

Zdarzenie miało miejsce na drodze W 801 z Puław do Dęblina. Z relacji uczestników wypadku wynika, że na wysokości Gołębia, kierująca toyotą kobieta, jadąc od strony Dęblina uderzyła w prawidłowo oznakowany ciągnik wykonujący prace przy koszeniu pobocza – relacjonuje podkomisarz Ewa Rejn – Kozak z policji w Lublinie.

W wyniku uderzenia, toyota obróciła się wokół własnej osi doprowadzając do zderzenia z volvo, które jechało za nią, powodując jego zepchnięcie z drogi.

Pijany rolnik wywrócił ciągnik na bok

Kierującą toyotą 39 latka z Dęblina, z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Do czasu usunięcia pojazdów, droga była zablokowana, policjanci kierowali na objazdy.

podkomisarz Ewa Rejn – Kozak
Źródło: Policja Lubelska

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + 7 =

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
4,020ObserwującyObserwuj
6,420SubskrybującySubskrybuj

Kolejne pięć ognisk ASF

Potwierdzono pięć nowych ognisk afrykańskiego pomoru świń.  Obecnie na terenie kraju jest ich już trzydzieści. Ognisko ASF nr 2021/26 (ognisko pierwotne) wyznaczono 20.07.2021 r. w...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE