Ukradli ciągnik z posesji. Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku!

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali na gorącym uczynku  dwóch sprawców kradzieży ciągnika rolniczego z posesji na terenie Gminy Lubań. Skradziony sprzęt rolniczy przewożono za pomocą innego ciągnika rolniczego na lawecie. Policjanci odzyskali i zabezpieczyli skradziony traktor, a zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem, za co może grozić im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ukradli ciągnik z posesji. Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku!
Ukradli ciągnik z posesji. Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku! Fot.: KPP w Lubaniu

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a odzyskany pojazd zabezpieczono

Dyżurny lubańskiej jednostki Policji w godzinach popołudniowych 22 czerwca br. został powiadomiony o kradzieży ciągnika rolniczego z posesji na terenie Gminy Lubań, gdzie po umieszczeniu go na lawecie był przewożony w inne miejsce.W wyniku podjętych działań policjanci ruchu drogowego po kilku minutach od zgłoszenia odzyskali skradziony pojazd i zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o jego kradzież, którymi okazało się dwóch mężczyzn w wieku 35 i 42 lat, mieszkańców powiatu lubańskiego. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a odzyskany pojazd zabezpieczono.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszeli zarzut kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem, za co grozić może im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot.: Policja Lubań

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics