Trwają konsultacje KE w sprawie dobrostanu zwierząt

Trwają konsultacje  publiczne w sprawie inicjatywy Komisji Europejskiej, która ma na celu aktualizację unijnych przepisów dotyczących dobrostanu zwierząt.

Trwają konsultacje KE w sprawie dobrostanu zwierząt
Trwają konsultacje KE w sprawie dobrostanu zwierząt

Celem konsultacji jest zwiększenie roli analiz opartych na najnowszych badaniach naukowych, a także rozszerzenie zakresu tych przepisów i ułatwić ich egzekwowanie, co przyczyni się do podniesienia ogólnego poziomu dobrostanu zwierząt w UE.

Komisja chciałaby poznać Twoje zdanie

Uwagi do tego planu działania można zgłaszać przez 7 tygodni. Nadesłane uwagi posłużą do dopracowania inicjatywy. Komisja podsumuje otrzymane opinie w sprawozdaniu z konsultacji i wyjaśni, z jakich powodów zdecydowała się uwzględnić niektóre propozycje, a innych nie mogła wziąć pod uwagę. Otrzymane uwagi zostaną zamieszczone na tej stronie i w związku z tym muszą być zgodne z zasadami zamieszczania opinii.
Źródło: KE

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Agro Show 2022: w tym roku za wstęp trzeba zapłacić

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.  Postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,951ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE