Ukradli nawigacje z ciągników rolniczych o wartości 120 tysięcy złotych!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie zatrzymali dwóch mężczyzn, do sprawy kradzieży nawigacji z ciągników rolniczych. W ich mieszkaniu znaleźli susz roślinny oraz broń palną, na którą nie mieli zezwolenia. Posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast posiadanie broni palnej lub amunicji bez wymaganego zezwolenia zagrożone jest karą do 8 lat.

Ukradli nawigacje z ciągników rolniczych o wartości 120 tysięcy złotych!

Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali nad sprawą dotyczącą kradzieży zestawów nawigacji z ciągników rolniczych o wartości 120 000 złotych, która miała miejsce w nocy z 9/10 czerwca na terenie gminy Ryjewo. Funkcjonariusze ustalili, że odpowiedzialni za to mogą być dwaj mieszkańcy gminy Sztum. Policjanci weszli do wytypowanego przez siebie miejsca i zabezpieczyli tam 3 słoje 5 litrowe z zawartością marihuany. Na terenie posesji policjanci zabezpieczyli również broń palną i amunicję.

Dwóch mężczyzn w wieku 45 i 20 lat zatrzymanych

Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn w wieku 45 i 20 lat, którzy zostali przesłuchani przez śledczych z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Posiadanie broni palnej lub amunicji bez wymaganego zezwolenia zagrożone jest karą do 8 lat.

Źródło i fot.: KPP Kwidzyń

Małgorzata Kulma
Małgorzata Kulmahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: m.kulma@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dopłaty 2024 – wnioski z sankcjami można składać do 26 lipca

Trwa kampania dopłat bezpośrednich i obszarowych 2024. Bezsankcyjny termin na złożenie deklaracji upłynął 1 lipca – do tego dnia włącznie ARiMR zarejestrowała blisko 1,2...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics