W PGG trwa promocja na węgiel. Dziesięciokrotnie większe zainteresowanie niż rok temu!

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów trwającą w e-sklepie Polskiej Grupy Górniczej S.A. sprzedażą węgla opałowego w ramach promocji Black Weeks PGG informuje, że towar wystawiany jest na półkę sklepową dwukrotnie w ciągu doby, o godzinie 8 rano oraz o 15 po południu (aż do wyczerpania zapasów).

W PGG trwa promocja na węgiel. Dziesięciokrotnie większe zainteresowanie niż rok temu!

Mamy nadzieję, że tryb udostępniania do sprzedaży węgla opałowego dwa razy na dzień o stałych, wyznaczonych porach pozwoli zaoszczędzić klientom czas, który musieliby poświęcać w e-sklepie na śledzenie stanu magazynowego w celu dokonania zakupu.

Przypominamy, że promocja Black Weeks potrwa do piątku 8 grudnia 2023 r. włącznie. Klienci sklepu internetowego PGG S.A. uzyskują przy transakcji możliwość wpisania kodu o treści „PGG112023”, który powoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200,- zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmuje każdy sortyment węgla dostępny w e-sklepie PGG S.A. Sprzedaż na promocyjnych warunkach okazała się wyjątkowo atrakcyjna dla nabywców węgla opałowego w Polsce.

Od startu Black Weeks w poniedziałek 20 listopada w e-sklepie PGG S.A. kupiono już ponad 150 tys. ton węgla, czyli niemal dziesięciokrotnie więcej niż w porównywalnym okresie przed rozpoczęciem promocji.

Źródło: PGG

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PIORiN kontroluje przejścia graniczne z Ukrainą

Granica polsko-ukraińska jest równocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. W związku z natężonym ruchem granicznym towarów, w Oddziałach Granicznych na granicy z Ukrainą, zwiększono obsadę...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics