W PGG trwa promocja na węgiel. Dziesięciokrotnie większe zainteresowanie niż rok temu!

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów trwającą w e-sklepie Polskiej Grupy Górniczej S.A. sprzedażą węgla opałowego w ramach promocji Black Weeks PGG informuje, że towar wystawiany jest na półkę sklepową dwukrotnie w ciągu doby, o godzinie 8 rano oraz o 15 po południu (aż do wyczerpania zapasów).

W PGG trwa promocja na węgiel. Dziesięciokrotnie większe zainteresowanie niż rok temu!

Mamy nadzieję, że tryb udostępniania do sprzedaży węgla opałowego dwa razy na dzień o stałych, wyznaczonych porach pozwoli zaoszczędzić klientom czas, który musieliby poświęcać w e-sklepie na śledzenie stanu magazynowego w celu dokonania zakupu.

Przypominamy, że promocja Black Weeks potrwa do piątku 8 grudnia 2023 r. włącznie. Klienci sklepu internetowego PGG S.A. uzyskują przy transakcji możliwość wpisania kodu o treści „PGG112023”, który powoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200,- zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmuje każdy sortyment węgla dostępny w e-sklepie PGG S.A. Sprzedaż na promocyjnych warunkach okazała się wyjątkowo atrakcyjna dla nabywców węgla opałowego w Polsce.

Od startu Black Weeks w poniedziałek 20 listopada w e-sklepie PGG S.A. kupiono już ponad 150 tys. ton węgla, czyli niemal dziesięciokrotnie więcej niż w porównywalnym okresie przed rozpoczęciem promocji.

Źródło: PGG

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dofinansowanie do wykorzystania biometanu. Kto skorzysta?

Do 25 lipca 2024 r. trwają konsultacje projektu programu priorytetowego „Poprawa bezpieczeństwa energetycznego poprzez wykorzystanie biometanu”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej planuje...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics