Wielki Finał Gier Agronomicznych za nami! Poznaj zwycięzcę

6 listopada pod Łodzią odbył się uroczysty finał gier agronomicznych. Finalistą został Pan Bartłomiej Łobocki, rolnik z województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Finał Gier Agronomicznych, rolnik, rolnictwo, Procam, Bartłomiej Łobocki Podczas tegorocznych zimowych konferencji PROCAM, uczestnicy brali udział w Grach Agronomicznych, gdzie rozwiązywali zadania i testy o agronomii. To właśnie najlepsi z nich zmierzyli się w Wielkim Finale.

Tym razem uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania zamknięte jednokrotnego wyboru z ograniczonym czasem na zaznaczenie prawidłowej odpowiedzi.

Finał Gier Agronomicznych, rolnik, rolnictwo, Procam, Bartłomiej Łobocki

Z pierwszej tury zostało wyłonione czterech rolników, którzy wzięli udział w dalszej grze.

Wiedza o zbożach i rzepaku

Gra była bardzo zacięta, nie zbrakło ducha rywalizacji. Przekrój pytań był bardzo złożony i dotyczył wielu zagadnień, z którymi zmierzamy się w uprawach zbóż i rzepaku.

Finalistą został Pan Bartłomiej Łobocki rolnik z województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Finał Gier Agronomicznych, rolnik, rolnictwo, Procam, Bartłomiej Łobocki

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom za udział w Finale Gier Agronomicznych PROCAM, stworzonych w ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM.

Działania instytutu prowadzone przez doradców z grupy wsparcia technicznego oraz zaproszonych ekspertów m.in. Rolnictwa, Ekonomii, Zarządzania.

Redakcja AgroNews, fot. Procam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here