Wiosna u dealerów John Deere – rusza cykl „Dni Otwartych”

Wiosna wdziera się przebojem nie tylko na pola, ale także do sieci dealerskiej John Deere. W kwietniu startuje cykl Dni Otwartych pod hasłem „Zielona Wiosna”. Rolnicy, którzy wezmą w nich udział będą mogli zobaczyć nowości sprzętowe, poznać szczegóły finansowania zakupu maszyn i atrakcyjnych wiosennych promocji.

Spotkania, które będą miały miejsce pod koniec kwietnia skierowane są głównie do rolników prowadzących mieszane gospodarstwa rodzinne i gospodarstwa hodowlane. To właśnie do ich potrzeb dostosowana jest oferta sprzętowa, która będzie prezentowana podczas Dni Otwartych.

 

\"\"

 

Wśród prezentowanych maszyn znajdą się m.in. modele ciągników z zakresu mocy od 55 do 120KM, w tym ciągnik serii 5M produkowany w fabryce w USA oraz modele 5E, 6MC i 6RC a także wybrane modele pras zwijających. –  Trzon każdego spotkania z cyklu stanowią trzy stacje tematyczne – mów Piotr Dziamski Kierownik Marketingu John Deere Polska. – Na każdej z nich będziemy prezentować korzyści, które są kluczowe dla rolników użytkujących maszyny John Deere w gospodarstwach – dodaje.

Pierwsza ze stacji będzie podkreślać ekonomikę użytkowania sprzętów John Deere. Na przykładzie ciągnika 5055E przekonamy się o niskich kosztach eksploatacji: spalaniu, koszty przeglądów. Uczestniczy będą mogli sprawdzić w praktyce zalety solidnej konstrukcji i łatwej obsługi pras zwijających: F440E oraz F450E. Specjaliści z John Deere Financial przedstawią szczegóły atrakcyjnego fabrycznego finansowania 3×33%.

Podczas drugiego bloku tematycznego zostaną zaprezentowane NOWOŚĆ:
–  ciągnik serii 5M produkowany w fabryce w USA oraz
– stałokomorowa prasa zwijające F440M.

Uczestnicy będą mogli poznać zalety nowego ciągnika 5M, który zastępuje najbardziej popularną serię ciągników w ofercie John Deere w Polsce. Osoby zainteresowane prasami zwijającymi sprawdzą wszechstronność modelu F440M, który umożliwia regulację średnicy bali oraz konstrukcję umożliwiającą stosowanie maszyny do zbioru różnych plonów. Dodatkowo będą przedstawione oryginalne materiały do oplotu (siatki, folie) z oferty John Deere.

W trzecie części spotkania rolniczy będą mogli przetestować stabilność ciągników serii 6MC lub 6RC podczas pracy z ładowaczem czołowym. Podczas spotkań prezentowana będzie także oferta finansowania zakupu sprzętu rolniczego – John Deere Financial. Rolnicy będą mogli poznać w szczegółach oryginalnych środków smarnych John Deere. Nie zabraknie również atrakcyjnych konkursów.

Jak się zapisać?
Dokładny kalendarz spotkań dostępny jest na stronie internetowej John Deere.  Zapraszamy zainteresowanych do zgłoszenia udziału telefonicznie u dealera.

 

Źródło i fot.: John Deere
 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics