Wjechał ciągnikiem do sklepu, potem staranował bramę komendy

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który wjechał ciągnikiem do sklepu przy ulicy Przemysłowej. Uszkodził bramę, potem siekierą niszczył witryny. Został zatrzymany tuż po tym, jak staranował bramę wjazdową prowadzącą do stalowowolskiej komendy. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wjechał ciągnikiem do sklepu, rolnik, rolnictwo, portal rolny, wypadek ciągnika, policja

„Halo? Policja? Ktoś wjechał ciągnikiem do sklepu ”

Dzisiaj przed godz.10, stalowowolscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że młody mężczyzna wjechał ciągnikiem do sklepu przy ul. Przemysłowej, zniszczył drzwi wejściowe, a następnie uszkodził bankomat i siekierą rozbił witrynę jednego z mieszczących się tam sklepów.

Staranował bramę komendy

Krótko po tym, mężczyzna odjechał traktorem, na ulicy Popiełuszki zjechał w drogę prowadzącą do stalowowolskiej komendy i staranował bramę wjazdową. Tam został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Był trzeźwy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Mężczyzna, z uwagi na stan psychiczny trafił do szpitala. Trwają oględziny, policjanci zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja AgroNews, fot. KPP Stalowa Wola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here