Wypadek podczas naprawy ciągnika. Na rolnika spadł ładowacz czołowy!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w gminie Komarów – Osada, podczas naprawy ciągnika rolniczego. Doczepiony do ciągnika ładowacz czołowy nagle opadł na podłoże przygniatając 74-latka. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wypadek podczas naprawy ciągnika. Na rolnika spadł ładowacz czołowy!

Wypadek w rolnictwie: Ładowacz czołowy spadł na mężczyznę

Dyżurny zamojskiej Policji 3 marca otrzymał informację, że w jednej z miejscowości gminy Komarów – Osada w czasie prac remontowych doczepiony do ciągnika rolniczego ładowacz czołowy spadł na mężczyznę. Natychmiast zostały tam skierowane służby ratunkowe. Mundurowi wstępnie ustalili, że 37-latek w garażu wspólnie z 74-letnim krewnym naprawiali ciągnik rolniczy, do którego doczepiony był i uniesiony do góry ładowacz czołowy. Podczas odkręcania przewodu hydraulicznego ładowacza nagle pod ciśnieniem wypłynął olej i ładowacz opadł na podłogę przygniatając 74-latka.  

Będący z poszkodowanym 37-latek wezwał pomoc i wspólnie z sąsiadami wyciągnął 74-latka spod ładowacza. Z urazem kończyn załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach, wykonali czynności procesowe mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło
Źródło i fot.: KMP Zamość

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics