Wypadek podczas wycinki. LPR w akcji!

38-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala po tym, jak został uderzony przez złamane drzewo. Do wypadku doszło w lesie podczas wycinki.

Wypadek podczas wycinki. LPR w akcji!

„W sobotnie przedpołudnie po godzinie 10:00 otrzymaliśmy informację o wypadku podczas wycinki drzewa w miejscowości Teodorówka w gminie Frampol. Do zdarzenia doszło na terenie prywatnej działki leśnej, prace wykonywali dwaj mężczyźni w wieku 38 i 68 lat” – relacjonuje aspirant Joanna Klimek.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że ścinane przez nich drzewo przewróciło się uderzając w sąsiadujące drzewo, które złamało się i spadło na młodszego mężczyznę. 38 – latek Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac leśnych – podkreśla aspirant Joanna Klimek.

aspirant Joanna Klimek
Źródło i fot.: KPP Biłgoraj

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rozmowy polsko-chińskie w sprawie eksportu polskich produktów rolno-spożywczych do Chin

Sekretarz stanu Jacek Czerniak spotkał się z LYU Weihong, wiceminister Generalnej Administracji Celnej Chińskiej Republiki Ludowej (GACC) – instytucji odpowiedzialnej za dostęp importowanej żywności...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics