Zderzenie mercedesa z ciągnikiem rolniczym

Do groźnego wypadku doszło miejscowości Olchowiec (gmina Żółkiewka) na drodze wojewódzkiej numer 842. Kierujący mercedesem sprinterem podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego. Z kolei kierujący ciągnikiem wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca ciągnika – 50 letni mieszkaniec Lublina trafił do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Zderzenie mercedesa z ciągnikiem rolniczym
Zderzenie mercedesa z ciągnikiem rolniczym Fot.: Policja Lubelska

 

“Do zdarzenia doszło 16 lipca rano po godzinie 8:00 na drodze wojewódzkiej numer 842. W miejscowości Olchowiec na skrzyżowaniu na Poperczyn. Jak wstępnie ustalili policjanci, 32- letni obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter prawdopodobnie podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego marki Kubota w momencie, kiedy kierujący tym pojazdem wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca ciągnika – 50 letni mieszkaniec Lublina trafił do szpitala” – relacjonuje młodszy aspirant Jolanta Babicz z komisariatu w Lublinie.

Ruch w miejscu zdarzenia w miejscowości Olchowiec na odcinku od Krasnegostawu do Żółkiewki odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy.

Źródło: Policja Lubelska

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + czternaście =

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
4,020ObserwującyObserwuj
6,420SubskrybującySubskrybuj

Kolejne pięć ognisk ASF

Potwierdzono pięć nowych ognisk afrykańskiego pomoru świń.  Obecnie na terenie kraju jest ich już trzydzieści. Ognisko ASF nr 2021/26 (ognisko pierwotne) wyznaczono 20.07.2021 r. w...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE