Ze studni strażacy wydobyli ciało gospodarza

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z gospodarstw we wsi Romanówka w województwie lubelskim. Ze studni strażacy wydobyli ciało gospodarza.

W gospodarstwie pod Lublinem wyciągnięto ze studni zwłoki mężczyzny Fot. PSP w Lublinie

25 lutego 2021 roku zaniepokojona rodzina mężczyzny powiadomiła służby ratunkowe, że od kilku dni nie udało im się z nim skontaktować, a jego rzeczy osobiste znajdują się w pobliżu studni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano okoliczne jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bełżycach.

69-letni mężczyzna zmarł w płomieniach. Chciał ugasić płonącą trawę

W wyniku rozpoznania stwierdzono, że na dnie 30 metrowej studni znajduje się osoba, z którą nie można nawiązać kontaktu słownego. Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z JRG Nr 2 w Lublinie. Ratownicy wysokościowi, wykorzystując techniki linowe, wydobyli ze studni ciało mężczyzny w wieku ok. 60 lat.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja i prokuratura.

AM/Redakcja AgroNews na podst. PSP w Lublinie

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Copa-Cogeca: niezbędne są zmiany w strategii „Od pola do stołu”

Zdaniem rolników obecna dramatyczna sytuacja rynkowa związana z wojną na Ukrainie wymaga od Komisji Europejskiej ponownego przemyślenia priorytetów przyszłej Wspólnej Polityki Rolnej. Niezbędne są...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE