Zespół PROCAM świętuje 20-lecie swojej działalności

W 2024 roku firma PROCAM Polska obchodzi 20-lecie działalności. Z tej okazji podczas dwudniowego spotkania w Ostródzie, ponad 350 pracowników firmy, wspólnie świętowało ten wspaniały jubileusz.

Zespół PROCAM świętuje 20-lecie swojej działalności

PROCAM już od dwóch dekad wspiera polskie rolnictwo i pokazuje, że siła Polski tkwi we wsi, która jest nierozerwalnie połączona z folklorem i tradycjami.

– Pragniemy, aby tak ważny dla nas rok, stał pod znakiem folkloru i tradycji, dlatego motywem przewodnim naszego jubileuszu było hasło „Feel the Folk – Poczuj folk” – poinformował Michał Ciszak – Prezes Zarządu PROCAM.

W trakcie dwudniowego wydarzenia, pracownicy PROCAM wzięli udział w różnorodnych warsztatach i aktywnościach, które pozwoliły zgłębić tajniki folkloru i tradycji. Warsztaty rzemieślnicze, nuka tradycyjnych tańców i sesje kulinarne, to jedne z wielu atrakcji, które zachęcały uczestników do aktywnego udziału i eksploracji.

Podczas świętowania jubileuszu miało miejsce również rozstrzygnięcie konkursu filmowego „Rozumiemy Swoją Krainę”. Każdy region PROCAM nakręcił krótki, 5-minutowy film, który ukazywał różnorodność kulturową i dziedzictwo danego regionu. Było dużo śmiechu, ale nie zabrakło też wzruszeń i podniosłych momentów. Najlepsze cztery filmy (dwa zespoły zdobyły ex aequo pierwsze miejsce) otrzymały nagrody pieniężne, które będą mogły przekazać na dowolny cel charytatywny.

Podczas tak ważnego dla nas jubileuszu, nie mogło zbraknąć osób, które odgrywają kluczowe role w tworzeniu firmy – wskazał Michał Ciszak.

Był z nami pierwszy współwłaściciel i współzałożyciel – Pan Zbigniew Tomasik. Nie zabrakło również nowego współwłaściciela Pana Jarosława Peczki, z którym PROCAM Polska współpracuje od wielu lat wdrażając preparaty firmy Bio-Gen i Bio-Lider – dodał Michał Ciszak

Gośćmi wydarzenia byli także przedstawiciele PROCAM z Wielkiej Brytanii panowie Ian Beswick, Chris Butt oraz David Parish.

W Ostródzie nie tylko świętowali pracownicy PROCAM, ale również młodzi zawodnicy drużyn piłkarskich z małych miejscowości i obszarów wiejskich, które biorą udział w turnieju BASF PROCAM CUP 2024. Emocji było co niemiara! W finale rozgrywek regionalnych ekipa Dobrego Miasta zmierzyła się z DKS Powiśle Dzierzgoń pokonując rywali 5:1. Bez względu na wynik końcowy meczu finałowego, to właśnie te dwie drużyny wywalczyły awans do wielkiego finału, który odbędzie się 15 czerwca w Gdyni.

PROCAM to przede wszystkim kreatywny i zaangażowany zespół, który od lat wspiera stabilność i rozwój polskich gospodarstw rolnych, oraz który w rok jubileuszu chce serdecznie podziękować wszystkim pracownikom i rolnikom za wspólne 20 lat wdrażania najlepszych rozwiązań dla rolnictwa.

Fot.: Procam

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics