Advertisement

„Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu” – zapraszamy na webinar

Już w czwartek 27 maja o godzinie 20:00 Syngenta zaprasza wszystkich producentów ziemniaków na wyjątkowy webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu”. Spotkanie poprowadzą ekcperci Syngenty: dr hab. Katarzyna Rębarz oraz Przemysław Urbaniak.

„Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu” - zapraszamy na webinar
„Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu” – zapraszamy na webinar

Skuteczna ochrona fungicydowa i herbicydowa w uprawie ziemniaków

W czasie relacji prowadzący pod lupę wezmą najważniejsze zagadnienia związane ze skuteczną ochroną fungicydową i herbicydową w uprawie ziemniaków. Zaprezentują również najlepsze środki ochrony roślin i ich kombinacje, aktualne trendy w ochronie czy wyniki doświadczeń krajowych i europejskich. Tradycyjnie nie może zabraknąć dużej dawki wiedzy teoretycznej, która przełożona na zalecenia praktyczne, pozwoli hodowcom osiągać najwyższą jakość i wysokość plonów produkowanych ziemniaków.

Kim są eksperci Syngenty?

Dr hab. Katarzyna Rębarz już od ponad siedmiu lat związana jest z działem technicznym firmy Syngenta, którym obecnie z powodzeniem zarządza. Ukończyła oraz prowadziła badania naukowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Drugi z prelegentów to Przemysław Urbaniak, doświadczony pracownik działu technicznego firmy, odpowiedzialny za to, żeby każde zadane pytanie w ochronie rzepaku, buraków cukrowych i ziemniaków zawsze znalazło odpowiedź. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Ochrona roślin.

Webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu” oraz późniejsze nagranie będą dostępne na kanałach społecznościowych firmy: Facebook, YouTube oraz www.syngenta.pl/eziemniak

Podczas spotkania będzie także możliwość zadawania pytań ekspertom firmy za pomocą czatu na platformie YouTube.

Źródło: Syngenta

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Ceny skupu produktów rolnych wzrosły aż o 45,1 proc. GUS podał szczegóły

Ceny skupu podstawowych produktów rolnych wzrosły w kwietniu 2022 r. zarówno w stosunku do miesiąca poprzedniego (o 8,7%), jak i w porównaniu z analogicznym...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE