Złodzieje ciągników!!

  Maszyny rolnicze to coraz bardziej nowoczesny sprzęt, co wiąże się ze wzrostem jego wartości. Sytuacja ta powoduje, że stają się dobrym łupem dla złodziei. Od pewnego czasu głośno było o kradzieżach sprzętu rolniczego za naszą zachodnią granicą, jednak ten problem zaczyna w dużej mierze występować również na terenie naszego kraju.

  Sprzęt , który ginie z naszych gospodarstw dotyczy zarówno małych części roboczych jak i całych maszyn. Kradzieżą najczęściej padają ciągniki rolnicze o dużej wartości rynkowej.

  W mailu do redakcji otrzymaliśmy informację od właściciela z miejscowości Czarna, gm. Stanisławów, powiat Miński. Piszącego do nas rolnika spotkał wyżej opisany problem kradzieży ciągnika rolniczego Ursus 5714.
   

   

  \"\"

  Dla osoby , która mogła by udzielić informacji przydatnych w odzyskaniu ciągnika przewidziana nagroda od właściciela maszyny. 

  Podajemy dane kontaktowe:

   tel. 502 825 928
   25 752 53 86

  Redakcja wychodząc naprzeciw tego typu problemom postanowiła z dniem jutrzejszym tj. 15.10.2013r.  uruchomić rubrykę „Skradzione maszyny rolnicze” znajdującą się w dziale ogłoszeń, pozwalającą na zamieszczanie zdjęć i informacji na temat zaginionego sprzętu rolniczego.
   

  Redakcja AgroNews

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here