Advertisement

Złodzieje maszyn rolniczych zatrzymani

Policjanci z Posterunku Policji w Wolanowie zatrzymali dwóch mężczyzn w sprawie włamania do pomieszczeń gospodarczych. Jeden z nich miał ponad 100 gramów amfetaminy i decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Wobec drugiego z zatrzymanych zastosowano policyjny dozór.

Złodzieje maszyn rolniczych zatrzymani
Złodzieje maszyn rolniczych zatrzymani Fot. poglądowe

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach na terenie gminy Wolanów. Sprawcy po przecięciu kłódki zabezpieczającej włamali się pomieszczeń gospodarczych i ukradli m.in. maszyny rolnicze. Miejscowi policjanci szybko ustalili sprawców i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lat. W trakcie przeszukania pojazdu, którym poruszali się zatrzymani zabezpieczono ponad 100 gramów amfetaminy, które należały do starszego z mężczyzn. Obaj trafili do policyjnej celi.

32-latek odpowie za kradzież z włamaniem i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Śledczy wnioskowali o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu i sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Natomiast zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem oraz udzielania środków odurzających. Zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Źródło: KMP Radom

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

szesnaście + 7 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,904ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

Stabilność finansowa – nowy obszar w ASAP Akademii

ASAP Akademia to kurs e-learningowy na temat rolnictwa zrównoważonego dla wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Korzystanie z kursu jest bezpłatne....

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE