Złodzieje ukryli skradziony ciągnik w stodole pod stertą drewna

Kryminalni z KWP i Grójca (woj. mazowieckie) zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o sprzedaż i ukrywanie skradzionego ciągnika rolniczego. Funkcjonariusze odzyskali pojazd wart kilkadziesiąt tysięcy złotych. Podejrzani po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Złodzieje ukryli skradziony ciągnik pod stertą drewna

We wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Radomiu wspólnie z kryminalnymi z Grójca zatrzymali trzech mężczyzn w związku z kradzieżą ursusa. Ustalili, że skradziony na terenie powiatu grójeckiego ciągnik może znajdować się w jednym z gospodarstw rolnych na terenie gminy Belsk Duży.

– Funkcjonariusze zweryfikowali tą informację i od razu pojechali do wytypowanego gospodarstwa. Będąc na miejscu potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia. W stercie drewna odnaleźli skradziony ciągnik– mówi kom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Złodzieje mogą spędzić nawet 5 lat za kratkami

Trzej (32-60 lat) zatrzymani to mieszkańcy gminy Belsk Duży. Usłyszeli już zarzuty paserstwa. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja AgroNews, fot. KWP Radom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here