Znamy zwycięzcę Internetowego Konkursu Plastycznego dla dzieci: Zwierzaki to nie pluszaki!

Znamy już zwycięzcę Internetowego Konkursu Plastycznego dla dzieci: Zwierzaki to nie pluszaki!

\"rolnictwo,
Praca Izabeli Jasińskiej łączy różne techniki wykonania


Najwięcej głosów (11 288) zdobyła praca Izabeli Jasińskiej z Zespółu Szkół Publicznych w Łaszczówce, woj. lubelskie. To do niej powędruje główna nagroda w konkursie, czyli nowoczesny tablet multimedialny Dell 7 16 GB 3G.

Laureatce serdecznie gratulujemy!

„Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki” – pod takim tytułem Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy piąty konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych na terenach wiejskich.

Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marek Sawicki. Patronami medialnymi zostali: dwutygodnik „AGROserwis”, miesięcznik „AGROmechanika. Technika w gospodarstwie” oraz telewizja interaktywna AgroNews.com.pl, która po raz pierwszy przeprowadziła na swojej platformie Internetowy Konkurs Plastyczny.

Do konkursu, w tym roku poświęconego zapobieganiu wypadkom z udziałem zwierząt gospodarskich, przystąpiła imponująca liczba 33 400 uczniów klas 0-3 i 4-6 z 2 311 szkół podstawowych.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 17 czerwca b.r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP, z udziałem laureatów, ich rodziców, nauczycieli, oraz przedstawicieli patronów i organizatorów. Laureaci Konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwową Inspekcję Pracy, patronów Konkursu oraz firmy współpracujące.

Dodatkową atrakcją tego dnia będzie zwiedzanie z przewodnikiem gmachu Sejmu oraz udział w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez firmę Bayer CropScience.

Redakcja  AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here