Znani influencerzy powołali „Ruch Młodych Farmerów”. Politycy bójcie się!

12 marca na platformach mediów społecznościowych pojawił się nowy profil o nazwie „Ruch Młodych Farmerów”. Młodzi rolnicy, wśród których są znani influencerzy, jednoczą siły i za pomocą swoich olbrzymich zasięgów będą pokazywać całą prawdę o polskim rolnictwie. Politycy bójcie się, bo z nami nie będzie tak łatwo – zapowiadają członkowie ruchu.

Znani influencerzy powołali „Ruch Młodych Farmerów”. Politycy bójcie się!

„Ruch Młodych Rolników” (RMF) tworzą aktywni rolnicy, którzy nie należą do żadnej partii ani nie są związani z żadnym związkiem rolniczym. Do RMF należą m.in. Grzegorz Bardowski, Michał Nowacki znany (Rolnik NieProfesjonalny), Kamil Marunowski (Rolnik na każdą okazję), Emil Lemański (Rola Wielkopolski), Mateusz Kulecki (Kula), Patrycja Bajus, Księgowa Rolnika.

RMF: NIE upolitycznionym układom

Jak czytamy na profilu FB nowego ruchu Ruch Młodych Farmerów jest społecznym głosem rolników walczących o byt swoich gospodarstw i przyszłość polskiego rolnictwa. NIE JEST powiązany z żadną partią polityczną ani z żadnym z istniejących związków rolniczych. „Mówimy NIE upolitycznionym układom, które mają na celu głównie zadbanie o własne interesy. Informujemy też, że wszelkie próby upolitycznienia naszej formacji, próby przekupstwa lub uciszenia będą szeroko komentowane w mediach” – napisali w komunikacie rolnicy zrzeszeni w RMF.

Młodzi rolnicy biorą sprawy w swoje ręce

„My młodzi rolnicy działający oddolnie i bezpartyjnie postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce, dość wodzenia za nos
Dość traktowania rolników jak śmieci. Ruszamy z przekazem na WIELKĄ skalę. Z przekazem nie tylko do rolników ale również do społeczeństwa. Sama prawda i tylko prawda. Politycy bójcie się, bo z nami nie będzie tak łatwo
– grzmią rolnicy.

Trzymamy kciuki – kto jak nie WY!!!!

AM/Redakcja AgroNews

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics