Zuchwałe kradzieże ciągników na Podlasiu. Apelujemy o pomoc w ich odnalezieniu!

Z podlaskich gospodarstw znikają ciągniki. W ciągu miesiąca złodzieje ukradli traktory w okolicy miejscowości Klepacze i Kiersnówek. Apelujemy o pomoc w ich odnalezieniu!

Deutz-Fahr, JOHN DEERE, kradzież ciągnika

Dwa nowoczesne ciągniki skradziono w nocy z 7 na 8 lipca z gospodarstwa w Kiersnówku nieopodal Brańska (woj. podlaskie). Łupem złodziei padły maszyny JOHN DEERE 6400 z ładowaczem czołowym oraz JOHN DEERE 6320.

Traktory te widziano 8 lipca za miejscowością Kalnica po godzinie drugiej w nocy. Kierowały się w stronę Bielska-Podlaskiego.

Jeżeli ktokolwiek widział lub cokolwiek wie niech dzwoni na numer: +48606577325 lub informuje policję. Za pomoc w odnalezieniu, wskazaniu miejsca pobytu lub wiarygodnych informacji związanych z kradzieżą jest przewidziana NAGRODA.

Podlaska policja poszukuje także ciągnika Deutz-Fahr model 6007C. Maszyna ta została skradziona 21 czerwca.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Białymstoku, pojazd o godz. 21.16 kierował się w kierunku miejscowości Klepacze i został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

– Skradziony pojazd to ciągnik rolniczy marki Deutz-Fahr model 6007C koloru zielonego z felgami koloru szarego wraz zamontowaną zamiatarką koloru pomarańczowego o łącznej wartości 40 000 złotych – podaje KMP w Białymstoku.

Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy kradzieży. Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia ciągnika proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Białymstoku pod numer telefonu (85)670 32 33 lub z najbliższą jednostką policji. Można także zadzwonić na numer alarmowy 112.

oprac. Kamila Szałaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here