Zwycięzcy Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” nagrodzeni!

Za nami kolejna edycja Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”. Na portalu AgroNews.com.pl we współpracy z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz partnerem strategicznym edycji internetowej firmą Generali Agro odbyła się zacięta rywalizacja o najbezpieczniejsze gospodarstwo w kraju.

Laureaci Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” Państwo Beata i Sławomir Witkowscy z województwa łódzkiego w towarzystwie Justyny Szafraniec, rzecznika prasowego Generali Agro oraz Aleksandry Szymczak, prezes Telewizji Interaktywnej AgroNews

Firma Generali Agro od ponad 20 już lat świadczy usługi ubezpieczeniowe w Polsce będąc jednocześnie jednym z wiodących graczy w segmencie ubezpieczeń rolnych. Po raz kolejny włączyła się w promocję bezpieczeństwa na wsi.

Tegoroczna edycja internetowego konkursu KRUS cieszyła się dużą popularnością. Internauci oddali ponad 45 tysiące głosów, wybierając spośród 16 laureatów etapu wojewódzkiego najbezpieczniejsze gospodarstwo.

Wręczenie nagród laureatom Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Laureatami tegorocznej edycji Internetowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo rolne z wynikiem 10 775 głosów zostali Państwo Beata i Sławomir Witkowscy z województwa łódzkiego.

Państwo Beata i Sławomir Witkowscy prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 40 ha w województwie łódzkim w powiecie  poddębickim. Produkują trzodę chlewną – rocznie w cyklu otwartym ok. 6 tys. sztuk tuczników. Ponadto uprawiają jęczmień i kukurydzę na potrzeby paszowe.

Zwycięzca konkursu internetowego otrzymał:

  • Nagrodę od sponsora konkursu –  firmy Generali Agro: voucher w kwocie 1000 zł  na zakupy sprzętu przeciwpożarowego i odzieży ochronnej.
  • Nagrody od Telewizji Interaktywnej AgroNews: statuetkę oraz voucher do spa dla dwóch osób.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 29 września w Sali Odczytowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie.

W uroczystości wręczenia nagród wziął udział także minister rolnictwa, który podkreślił wielką rolę konkursu w promowaniu zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych.

 

Marta Nowak-Woźnica podczas wywiadu z Grzegorzem Pudą, ministrem rolnictwa i rozwoju wsi

Telewizja Interaktywna AgroNews już od 10 lat jako patron medialny Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne edukuje i informuje rolników o zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Cieszymy się, że w  te działania dołączają także inny firmy, które chcą włączyć się w promocję bezpieczeństwa na wsi.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje konkursu zwiększą świadomość zagrożeń wśród rolników, co zaowocuje jeszcze większym spadkiem wypadkowości na wsi.

Tekst i fot.: Marta Nowak-Woźnica

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

trzy × 3 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,894ObserwującyObserwuj
7,670SubskrybującySubskrybuj

Czy Brazylia zdominuje unijny rynek kurczaków?

Polskie drobiarstwo jeszcze nie odetchnęło z powodu COVID-19 i grypy ptaków a już pojawiło się kolejne poważne zagrożenie na horyzoncie. Zakładając najgorszy scenariusz może...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE