3…2…1… Odliczamy do AGROSHOW

Trwa wielkie odliczanie do ARGO SHOW. Ta największa w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn rolniczych startuje już 22 września. Przez trzy dni na zwiedzających będą czekać nie tylko najnowsze modele maszyn i urządzeń rolniczych, ale także moc atrakcji, m.in. konkursy i zabawy. Oczywiście nie zabraknie solidnej dawki wiedzy – organizatorzy zaplanowali bowiem szereg seminariów.

\"rolnictwo,

Setki ciągników, maszyn rolniczych i produktów dla rolnictwa

Już po raz dziewiętnasty na 140 hektarach w Bednarach k. Poznania swoje produkty zaprezentuje ponad 700 wystawców z całego świata. Będzie można obejrzeć najnowsze modele ciągników, kombajnów opryskiwaczy i innych sprzętów rolniczych. Swoją ofertę przedstawią także producenci środków ochrony roślin, nawozów, nasion czy elementów wyposażenia budynków inwentarskich. Nie zabraknie również banków, które przedstawią  propozycje sfinansowania inwestycji.

– ARGO SHOW to świetna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi produktami dedykowanymi dla rolnictwa. To tu można wymienić się doświadczeniami, spotkać się z producentami i dealerami maszyn i urządzeń, porozmawiać z fachowcami i u źródeł zaczerpnąć niezbędnej wiedzy. To wreszcie tu można zobaczyć maszyny podczas pracy podczas zaaranżowanych pokazów – przekonuje organizator targów – Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

 

Solidna dawka wiedzy i rozrywki

Ale ARGO SHOW to nie tylko pokazy. To również konferencje, spotkania i konkursy. W tym roku zaplanowano również seminaria, a na stoiskach doradczych ministerstwa rolnictwa będzie można zadać nurtujące pytania.

Tradycyjnie już podczas targów rozstrzygnięte zostaną konkursy organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Serwis na Medal, Mechanik na Medal i Młody Mechanik na Medal – konkurs kierowany do uczniów szkół rolniczych. Dodatkowo wszyscy, którzy odwiedzą wystawę będą mogli wziąć udział w interaktywnej „Ścieżce Edukacyjnej”.

Nagrody dla najbezpieczniejszych gospodarstw w Polsce

W piątek 22 sierpnia odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez KRUS – Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Tego dnia podsumowana zostanie także internetowa edycja tego konkursu, która przeprowadzana jest na naszej stronie www.agronews.com.pl  Na najbezpieczniejsze gospodarstwo można głosować do 15 września. Zachęcamy do oddania głosu 🙂

Jak co roku, wstęp na targi AGRO SHOW i parking będą bezpłatne. Dodatkowo każdy odwiedzający otrzyma przy wejściu bezpłatny katalog, w którym znajdzie dane wszystkich wystawców. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny dostęp do Internetu.

Do zobaczenia na AGROSHOW! Nie może Was tam zabraknąć!

Redakcja AgroNews, fot. Kamila Szałaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here