Jechał za szybko, przewrócił ciągnik

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w ubiegły piątek (1 września) w Głogowie. Kierowca ciągnika z dwoma przyczepami nie zdążył wyhamować przed skrzyżowaniem i przewrócił pojazd. Jedna z przyczep uderzyła w jadącego z naprzeciwka mercedesa. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

\"rolnictwo,
 

Z ustaleń policji wynika, że kierowca ciągnika jechał w Głogowie drogą krajową 12 w kierunku ronda. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Kościuszki zaczął hamować przed zmieniającymi się światłami. A ponieważ jechał ze zbyt dużą prędkością, nie udało mu się zatrzymać pojazdu. Stracił panowanie nad ciągnikiem, zjechał na przeciwległy pas i przewrócił pojazd.

\"rolnictwo,
 

Jak informuje autor zdjęć (Fotografia Ratownictwa z Głogowa), w piątkowe popołudnie 1 września około godziny 16:30 mieszkańców ulic Budowlanych oraz Obrońców Pokoju w Głogowie zerwał ogromny huk.

Po chwili na miejscu pojawiły się zaalarmowane służby ratunkowe: strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a zespół ratownictwa medycznego zajął się poszkodowanym. Z kolei policjanci wyznaczyli objazdy, gdyż zestaw kierowany przez 50-latka zablokował cztery pasy ruchu.

\"rolnictwo,
 

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 200 zł.

Redakcja AgroNews, fot. Fotografia Ratownictwa z Głogowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here