AgriiDemo Tour 2024 aż w 5 lokalizacjach w całej Polsce

AgriiDemo Tour 2024 w 5 lokalizacjach w całej Polsce, to wartościowe spotkania polowe, z prezentacją nowych odmian i dopasowanych technologii, organizowane przez Agrii Polska.

AgriiDemo Tour 2024 aż w 5 lokalizacjach w całej Polsce

„Jak co roku, spotykamy się w maju i czerwcu na poletkach doświadczalnych AgriiDemo, gdzie zaprezentujemy szeroki wachlarz odmian zbóż i rzepaku, technologii uprawy oraz produktów z portfolio Agrii! W tym sezonie spotkania polowe z doradcami i agronomami Agrii odbędą się w 5 lokalizacjach na terenie całej Polski! Start: 28 maja w północno-zachodniej Polsce! Właśnie 28 maja, w Wierzbięcinie Rolnicy będą mogli zobaczyć jak działa symulator amoniaku, z kolei 18 czerwca w Brześciu Kujawskim, zaprezentowana zostanie zaprawiarka mobilna. W każdej lokalizacji będzie możliwość zapoznania się z nową ofertą serwisów od Agrii: AGRALYTICS” – zachęcają przedstawiciele AgriiDemo.

Podczas wydarzeń, zaprezentowane zostaną wyniki plonowania w kontekście poszczególnych upraw. Agronomowie Agrii przedstawią rekomendacje ochrony zbóż i rzepaku. Każde spotkanie to szerokie pole do rozmów na najważniejsze tematy i aktualne problemy, z którymi borykają się rolnicy.

Poza obszerną i bogatą prezentacją naszych upraw oraz technologii, dla uczestników AgriiDemo przygotowano atrakcje i nagrody.  Do zdobycia m.in. jednostki naszych nowych nasion rzepaku Despina i Marvin oraz vouchery na zakup nawozów.

Harmonogram AgriiDemo 2024 wraz z programem oraz lokalizacją:

28 maja 2024, godz. 11:30 Kulice 24, 72-200 Nowogard, Międzynarodowy Ośrodek Badań Interdyscyplinarnych USWIERZBIĘCIN foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze?Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Ile azotu mogą dostarczyć roślinie bakterie? Jak poprawić żyzność gleby? Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią?
  
05 czerwca 2024, godz. 13:00 GR Kaskajmy koło Kętrzyna, 11-400 Kętrzyn KASKAJMY foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Co się stanie jak pomylimy dawki nawozów? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Jak poprawić żyzność gleby?Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Czy bobowate efektywnie wiążą azot? Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią?
  
07 czerwca 2024, godz. 11:00 Krosnowice 157a, 57-362 Krosnowice  KOTLINA KŁODZKA foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Jak poprawić żyzność gleby? Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią?
  
18 czerwca 2024, godz. 11:00 GR Mariusz Balcerak, Stary Brześć 18, 87-880 Brześć KujawskiBRZEŚĆ KUJAWSKI Czy każda technologia jest tak samo skuteczna?
Prezentacja odmian zbóż i rzepaku   Biologia vs chemia w uprawie pszenicy – czy są różnice?Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy  Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Mobilna zaprawiarka do nasion 
  
20 czerwca 2024, godz. 11:00 ZRH Cieleśnica, 21-504 CieleśnicaCIELEŚNICA foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Jak poprawić żyzność gleby? Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Czy bobowate efektywnie wiążą azot?Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią? 

Źródło: Agrii

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics