AGROunia przywiozła tonę węgla na konwencję PiS-u

Kilkunastu działaczy AGROunii stanęło przed wejściem na konwencję PiS. W okolicy postawili busa z paką pełną węgla. Nie zgadzają się oni na okłamywanie Polaków, przypomnieli też niespełnione obietnice: Nie ma tanich mieszkań, elektrycznych samochodów czy odbudowy hodowli świń w Polsce.
AGROunia przywiozła tonę węgla na konwencję PiS-u
AGROunia przywiozła tonę węgla na konwencję PiS-u
Nie chcemy więcej paplaniny bez pokrycia– mówili członkowie AGROunii.
„Węgiel jest dziś 6 razy droższy niż rok temu. Dlaczego? Bo Spółki Skarbu Państwa naliczają sobie kilka razy wyższe marże na węglu, nawozy czy paliwo”– mówi lider AGROunii Michał Kołodziejczak.
„Do tego rząd nie przewidział sytuacji, zamiast gromadzić zapasy wygaszał kopalnie. Przez to upadają biznesy, upadają gospodarstwa rolne, ostatnio pokazaliśmy szklarnię z ogórkami ogrzewaną węglem. Też jest na skraju bankructwa” – mówił Michał Kołodziejczak na tle ludzi, którzy stali w kolejce czekając na konwencję PiS.
„Oni dziś świętują to, jak uwłaszczyli się na naszym. Chwaląc się ile zarobili na Spółkach Skarbu Państwa – chwalą się ile zabrali nam z kieszeni” –  dodaje Kołodziejczak.
Kaczyński chwali się ile zdarł z ludzi i udaje, że chce się podzielić. To jest PiS-owska ściema” – mówi lider AGROunii.
Źródło: AGROunia

Zostaw komentarz

  1. Panie Michale zawsze popierałem pana strajki,ale teraz nie mogę się z tym zgodzić.Wegiel nic nie zdrożał na kopalni tylko handlarze naliczają ogromne marzę.Wystarczy zadzwonić do kopalni.Ekogroszek workowany 950zl.Wiec proszę nie siać zamętu.

  2. Ludzia węgla brakuje a ten sobie wozi i wysypuje zawieś potrzebującym zrobisz dobry uczynek siejesz propagandę jesteś ciekaw ile Ci zapłacili za takie coś dla mnie jesteś człowieku nie normalny

  3. Gdzie jest państwo żeby regulować cenami Energi to oni są od tego tytoniem i alkoholem mogą astrtegiczna energia dla obywateli nie mogą

  4. Po roku 1989 konkordat był pierwszy do załatwienia ( czyt. prawo własności dóbr kościelnych) a teraz Sąd Najwyższy. Czas na sąd ostateczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

220 tys. paczek nielegalnych papierosów pod chipsami

Przemyt prawie 220 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy udaremniła lubuska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). Nielegalne papierosy miały trafić do Wielkiej Brytanii. Papierosy...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,939ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE