Ciągniki John Deere serii 5E w już od 79 990 zł + VAT

  Ciągnik John Deere serii 5E w wersji 3-cylindrowej będą zaprezentowane oficjalnie na stoiskach Dealerów John Deere:  Małolepszy z Radomska  oraz Premium Trade z Kozenina podczas wystawy Agrotech w Kielcach (08-10.03.2013).

  Ciągniki tej serii są znakomitą propozycją dla klientów poszukujących maszyn prostej w obsłudze i mechanicznej konstrukcji umożliwiającej zwiększenie wydajności pracy w polu, zagrodzie oraz w budynkach inwentarskich. Dodatkową zaletą tych maszyn jest ekonomiczny 3-cylindrowy silnik John Deere PowerTech M o mocach 55KM lub 65KM lub 75KM (moc znamionowa wg 97/68 EC) w zależności od modelu. Silnik o pojemności 2,9 litra z tubodoładowaniem i chłodnicą powietrza doładowującego zapewnia niskie zużycie paliwa oraz spełnia normę emisji spalin Tier III. 

  Wysoki komfort pracy zagwarantowany jest dzięki fabrycznej kabinie wyposażonej w klimatyzację. Kabina posiada otwierane okna: przednie, tylne i boczne.  Dodatkową zaletą jest cyfrowy wyświetlacz na desce rozdzielczej, zastosowany wcześniej w ciągnikach serii 5M cieszącej się w Polsce największą popularnością pośród wszystkich serii John Deere produkowanych w Mannheim w Niemczech.

  Ciągniki serii 5E są znakomitą propozycją dla rolników planujących zastąpić dotychczasową „60” na nową bardziej wydajną maszyną o prostej i mechanicznej konstrukcji oraz wyższym komforcie pracy.
   Ceny ciągników serii 5E (3 cyl) z kabiną wyposażoną w klimatyzację zaczynają się od sugerowanej ceny 79 990 zł + VAT za model 5055E.

  Źródło i fot.: John Deere

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here