Co nowego dla rzepaku

Małgorzata Gago, odpowiedzialna za uprawy rzepaku i kukurydzy zaprezentowała fungicyd  – Propulse® 250 SE –  do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w okresie kwitnienia, do ochrony rzepaku przed chorobami grzybowymi.

 

\"\"

 

W składzie produktu są: najnowszej generacji substancja aktywna z grupy pyridyletylamidów – fluopyram 250 g/l ,o wyjątkowo wysokiej skuteczności na choroby i protiokonazol 250 g/l – substancja sprawdzona i znana  z wysokiej skuteczności działania i wpływu na fizjologię rośliny, odpowiedzialna jest za efekt zieloności i pozytywny wpływ na plon. Połączenie tych dwóch substancji prowadzi do poszerzenia zakresu zwalczania chorób i maksymalizacji plonu.

Dzięki działaniu zapobiegawczemu i interwencyjnemu jest bardzo elastyczny w stosowaniu. Podstawowa dawka  1l/ha doskonale zwalcza zgniliznę twardzikową i szarą pleśń a w przypadku czerni krzyżowych już dawka 0,8 l/ha  znacznie przewyższa skutecznością standardowe produkty dostępne na rynku. Środek wykazuje wysoką skuteczność zwalczania chorób grzybowych,  bardzo długie działanie i pozytywny wpływ na plon.

Czytaj dalej: Przeczytaj o  technologii Xpro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here